Wycieczka klas V a i V c

7 czerwca 2017

W dniu 7 czerwca 2017 roku uczniowie klas V a i V c wraz z wychowawcami: p. Dorotą Duraj, p. Iwoną Powideł oraz z p. Ewą Pyzio wybrali się na wycieczkę na Mierzeję Helską. Po drodze zwiedzili Groty Mechowskie. Następnie na Helu poznali życie fok w fokarium i obejrzeli eksponaty w muzeum. Ostatni punktem programu był Ocean Park we Władysławowie, który obfitował w wiele atrakcji. Dzieci miały okazję poczuć się jak na dnie oceanu, spacerować tuż obok rekinów, orek czy wielorybów w wirtualnej rzeczywistości. Mogły spotkać się z największymi zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1. Największym powodzeniem cieszył się ogromny plac zabaw, największy w województwie pomorskim.

Dzieci wróciły z wycieczki w dobrym humorze z plecakami pełnymi pamiąte

Comments are closed.