Kiermasz Bożonarodzeniowy

28 listopada odbył się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Każda klasa miała do przygotowania jedno stanowisko z akcesoriami świątecznymi. Zabawa jest brana pod uwagę w konkursie na „Super Klasę”. Nauczyciele, uczniowie i ich rodzice potraktowali sprawę ambitnie i wspaniale zaangażowali się w przygotowania. Na stoiskach pojawiły się ręcznie robione ozdoby takie jak: bombki, stroiki, choinki, okolicznościowe kartki, gwiazdki, aniołki i inne świąteczne cudeńka. Można było również spróbować przepysznych domowych wypieków.

Na korytarzach naszej szkoły zapanował klimat Świąt Bożego Narodzenia. Czuliśmy radość ze wspólnie podjętego przedsięwzięcia. Miła atmosfera udzieliła się wszystkim. Postanowiliśmy, że taki kiermasz powinien stać się nową tradycją naszej szkoły.

Comments are closed.