9 grudnia 2017r. Szkoła podstawowa nr 1 Słupsku w hali Zespołu Szkół Technicznych zorganizowała kolejny  Mikołajkowy Turniej Unihokeja w tym roku było to XX jubileuszowe spotkanie młodych sportowców. 

Unihokej jest bardzo mocno rozwijającą się dyscypliną która niedługo stanie się olimpijską. Coraz więcej dzieci oraz zawodowych sportowców dostrzega bardzo dużą wszechstronność tej dyscypliny. Nasza szkoła od ponad 20 lat szczyci się szkoleniem młodzieży w tej dziedzinie, treningi te uwieńczone są wieloma sukcesami na szczeblu ogólnopolskim ( miedzy innymi Mistrz Polski z 2010 , 4 i 5 miejsce w Polsce w latach 2007 i 2009 ). 

XX  Jubileuszowy turniej organizowany przez naszą szkołę miał w tym roku kilka ciekawych rozwiązań. 

Zagraliśmy na duże bramki z bramkarzami z kaskach i na wspaniałej dużej hali dzięki uprzejmości Dyrekcji „Drzewniaka”-DZIĘKUJEMY.
Cztery zespoły grające szybko i żywiołowo, ale według zasad grały w systemie : każdy z każdym .Żaden mecz nie skończył się remisem .
Na koniec rozgrywek, 5- osobowa ekipa sędziów wybrała po dwóch najlepszych zawodników z każdego zespołu tworząc prawdziwy zespół ALL STARS, który rozegrał mecz pokazowy z młodszą częścią zespołu seniorskiego FLOORBALL SŁUPSK .
W tym roku było  można było wygrać dużo fajnych nagród indywidualnych oraz zespołowych  –w końcu 20-sty  turniej – dzięki Radzie Rodziców Sp1, która ufundowała medale i część pucharów oraz państwu Agnieszce i Wojtkowi B. rodzicom ucznia,  którzy ufundowali nagrody rzeczowe.
Pierwszym kibicem na turnieju p. Dyrektor Elżbieta Krawczykiewcz .

Wspaniale funkcjonowała obsługa sędziowska -PATRYK , DOMINIK , KACPER , PAWEŁ , BARTEK , MATEUSZ (wszyscy byli absolwentami i graczami naszej UKS Jedynki :))


WYNIKI  TURNIEJU :

I miejsce – SP1 SŁUPSK              

II miejsce – WRZEŚCIE          

III miejsce -SP BIERKOWO 

 NAGRODY INDYWIDUALNE : 

NAJLEPSZY STRZELEC -KAMIL WINIARSKI (WRZEŚCIE) 

NAJLEPSZY BRAMKARZ (JULIAN BIERNACKI )  

NAJLEPSZY ZAWODNIK MVP-RUGAŁA (WRZEŚCIE) 

Zespół SP1 grał w składzie : 

SUJKA OLEK , BIERNACKI JULIAN , PYTLEWSKI BARTEK , JARMUL PIOTR , KREPICZ  MIKOŁAJ , JAWCZAK  MICHAŁ , GORZELAK MATEUSZ , BOROWIEC PIOTR , BUZIN ARSENI , GÓRECKI KACPER , TATERA KRYSTIAN.  

Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy za świetną zabawę. 

Trenerem i organizatorem turnieju był  nauczyciel wych. fizycznego SP1                    p. ADAM SUJKA, pomoc koleżeńska p. Danuta Bukowska i p. Agnieszka Malczewska. 

 

 

Comments are closed.