23 lutego w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Zimowej dla klas IV – VII zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie  piosenki o tematyce zimowej z możliwością wykorzystania strojów, kroków tanecznych, różnych instrumentów. Uczestnicy konkursu wykonywali piosenki indywidualnie lub grupowo. Za udział klasy w konkursie Samorząd Uczniowski przydzielił dodatkowo 10 pkt wliczane do super klasy.  W konkursie brały udział klasy: IV b,  IV c, IV d, V b, VI a, VII a, VII b, VII c.  Oto wyniki:

I miejsce – klasa IV d, V b, VII c

II miejsce – klasa IV c,  VII a,

III miejsce – klasa IV b, VI a, VII b

Gratulujemy!!!

Po konkursie odbył się apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego, uczniowie otrzymali również dyplomy za udział w Szkolnym Konkursie Matematycznym Mistrz Rachunku oraz Bądź Bezpieczny w Sieci.

Jeszcze raz gratulujemy!

Comments are closed.