25.02 – przeprowadziliśmy na miejskim lodowisku I Mistrzostwa SP 1 w unihokeju na lodzie!

Wyłoniliśmy mistrzów na każdym poziomie klas 5,6 i 7. Było mroźno bo około -12 poniżej zera. Atmosfera wśród zawodników i kibiców była za to bardzo gorąca …były śpiewne hasła i transparenty oraz układy taneczne z pomponami – kilka klas świetnie się przygotowało :) Zawody rozegraliśmy mieszając przepisy gry z hokeja i unihokeja – małe bramki z bramkarzem w kasku, kije unihokejowe ale gra krążkiem :) Dzieci były maksymalnie zmotywowane, a setki upadków kończyły się szybkim powstaniem i gra toczyła się dalej :) Najważniejsze ,że udało się zakończyć turniej bez większych kontuzji.
Mistrzowie poszczególnych kategorii:
Mistrz – klasa 5B
Mistrz – Klasa 6a
Mistrz – klasa 7c
Najskuteczniejszym zawodnikiem został PIOTR JARMUŁ (7 BRAMEK ).
Najlepszy układ taneczny z pomponami – klasa V A
Najgłośniejszy doping z „klasą” klasa VII B i VI A
Najlepszy transparent – klasa VII C
Świetnie poruszał się na łyżwach jednocześnie sędziując p.Piotr Ostrowski. Reszta wuefistów (p.Danusia , p.Agnieszka i Wioleta oraz p.Adam ) czuwała nad bezpieczeństwem i porządkiem podczas zawodów. Dziękujemy RADZIE RODZICÓW Z SP1 za sfinansowanie nagród dla wszystkich dzieci:) Dziękujemy p.Dyrektor spojrzenie przychylnym okiem na zabawę podczas lekcji :) oraz nauczycielom dyżurującym między szkołą a lodowiskiem :)
pozdrawiamy i gratulujemy 😉 …no i widzimy się za rok na II mistrzostwach w unihokeju na lodzie :)

Comments are closed.