Niecodzienne urodziny

15 marca 2018r. Pani Ewa Piorunowska emerytowana nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupsku, czyli naszej szkoły, obchodziła 90 urodziny.

Pani Ewa jest człowiekiem szczególnym. W czasie wojny razem z rodzicami została zesłana na Sybir, mieszkała/ wegetowała tam kilka lat. Na licznych spotkaniach z uczniami opowiadała o zmaganiach z trudnościami tamtych dni.

W dniu urodzin, reprezentanci uczniów SP1 wraz z panią dyrektor Elżbietą Krawczykiewicz i panią Beata Smolarz odwiedzili Szanowną Jubilatkę z przygotowanymi niespodziankami.

Uczennice razem z panią Beata Smolarz upiekły pyszny tort, każda klasa przygotowała życzenia a nauczyciele stworzyli pamiątkowy fotoalbum.

Uroczystość urodzinową zaszczyciła swoją obecnością również Pani Prezydent Krystyna Danilecka –Wojweódzka.

Było pięknie, serdecznie i wzruszająco.

Pani Ewie życzymy jeszcze raz, dni pełnych słońca

i radości oraz wszystkiego co najpiękniejsze, i najmilsze w życiu.