Z okazji pierwszego dnia wiosny Samorząd Uczniowski zorganizował konkursy: Mam Talent i Pokaz Mody Wiosennej. Podczas konkursu Mam Talent uczestnicy musieli zaprezentować swoje talenty  (śpiewanie, gra na instrumencie, taniec, zdolności sportowe, zdolności aktorskie, …..). Wszyscy reprezentanci wykazali się dużą pomysłowością i dołożyli wszelkich starań, aby ukazać swoje talenty z jak najlepszej strony. Jury po długich naradach postanowiło przyznać miejsca: 

I miejsce – klasa VI a, VII c, IVc

II miejsce- klasa VIc,VII a, IVd, IVb, Va,Vb

Kolejny konkurs miał na celu zaprezentowanie mody wiosennej tematem przewodnim były „Kwiaty na łące”. Modele i modelki zaprezentowali piękne, barwne, kwieciste stroje.Jury miało ciężkie zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Ostatecznie zdecydowali:

I miejsce – klasa VI a, Vb, VII c

II miejsce- klasa IVc, IVd, V a

III miejsce – VII A, IV B

Tradycyjnie jak co roku odbyła się też uroczystość  przyznawania przez społeczność uczniowską Szkoły Podstawowej nr 1 wyróżnień dla nauczycieli ,,HENIUSIÓW’’

GORĄCY UŚMIECH – pani Dorota Duraj

MIKROFON ROKU – pani Dorota Dura

SOKOLE OKO –pani Anna Bogusz

ZŁOTA PIŁA – pani Elżbieta Łyszyk

BRATNIA DUSZA – pani Aleksandra Chylewska

ZŁOTY WYKŁADOWCA – pani Ewa Chochuł

SZKOLNA TEMIDA –pani Elżbieta Fijałkowska

Wszystkim jeszcze raz gratulujemy! Na pewno była to wesoła i przyjemna zabawa dla wszystkich !

Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie.

Comments are closed.