MIŁA NIESPODZIANKA    


OGROMNE EMOCJE!

Szkolna reprezentacja brała udział w zawodach Słupskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce.
Byliśmy w grupie eliminacyjnej z SP10, SP5 i SP9. Dziewczęta przegrały z       SP 10 50 -19, następnie pokonały SP5 22 – 11 i awansowały do dalszych gier.

Finały dostarczyły bardzo dużo emocji!

Półfinał gramy z głównym faworytem turnieju SP3. Pierwsza kwarta potwierdza przypuszczenia i przegrywamy 12 -6. Od drugiej kwarty nasze dziewczęta ogromne serce do gry. Grają bardzo mocno zmotywowane i nie ma dla nich straconych piłek. Na 38 sekund przed końcem meczu przegrywamy 16 – 14 i w tym czasie mamy szanse na wyrównanie – cztery sytuacje będąc „sam na sam z koszem” , ale niestety nie trafiamy ani razu i po bardzo dobrym meczu przegrywamy.

Mecz o III miejsce to pojedynek z SP4. W spotkaniu tym było bardzo dużo „walki” i poświęcenia. Prowadzimy minimalnie cały mecz, niestety  w ostatniej akcji regulaminowego czasu gry tracimy 2 punkty i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna jest dogrywka. A ona jak cały mecz bardzo wyrównana.

    Ostatecznie wygrywamy i zajmujemy III miejsce zdobywając brązowe medale Słupskiej Olimpiady Młodzieży w mini koszykówce!!!
Szkołę reprezentowały ;
Milena Kulnis, Laura Diegner, Aleksandra Malczewska, Maja Jarmuł, Kornelia Szopa, Amelia Zakrzewska, Wiktoria Bengier, Lilianna Jaciubek, Julia Witkowska, Julia Kraszewska, Agata Marcinkiewicz,


Trenerami byli Danuta Bukowska i Piotr Ostrowski

GRATULACJE!!!!
Image.png

Comments are closed.