30 kwietnia w naszej szkole odbył się II Festiwal Piosenki Wiosennej organizowany przez Samorządzik i nauczycieli świetlicy. Wszak za oknem wiosna w pełni – to świetna okazja do wspólnego świętowania jej nadejścia! Uczestników wydarzenia przywitali uczniowie klasy I B, którzy wraz ze swoją panią wychowawczynią przygotowali inscenizację wiersza Doroty Gellner pt. „Gąsienica-tajemnica”. W Festiwalu udział wzięli przedstawiciele wszystkich klas I-III, którym wspaniale kibicowali ich koleżanki i koledzy. Zadaniem uczestników było wykonanie jednej piosenki o tematyce wiosenno-przyrodniczej. Na scenie zrobiło się kolorowo! Radosne śpiewy, wspaniałe choreografie i nietuzinkowe rekwizyty wykonawców raz po raz nagradzane były uśmiechami i oklaskami publiczności! Festiwal zakończył mini-quiz wiosennych zagadek. Okazuje się, że wiosna nie ma żadnych tajemnic przed uczniami SP 1!

Ostateczna klasyfikacja Festiwalu prezentuje się następująco:

I miejsce : klasa III C i klasa III A
II miejsce : klasa III B
III miejsce : klasa I B i klasa II A
IV miejsce : klasa I A

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom festiwalu serdecznie gratulujemy i zapraszamy już za rok!

Serdecznie dziękujemy Jury w składzie: wicedyrektor pani Wioleta Subocz, pani Sylwia Kozłowicz i pani Jolanta Grzybowska oraz prowadzącej pani Marcie Sołtysiak

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»