BEZPIECZNE WAKACJE !

Wakacje to dla dzieci i młodzieży okres wypoczynku, poznawania ludzi i zdobywania nowych doświadczeń. Ważne, aby ten czas uczniowie wspominali z radością po powrocie do szkoły. Dzieci i młodzież spędzająca wakacje w swoich domach, jak również poza miejscem zamieszkania jest narażona na szereg zagrożeń oraz niebezpieczeństw w czasie odpoczynku. Swoboda zachowań młodych osób, większy luz, przebywanie w miejscach wypoczynku bez nadzoru rodziców, a także niewłaściwa opieka i nadzór ze strony opiekunów stanowią jedną z kilku przyczyn nieszczęśliwych zdarzeń np. wypadków komunikacyjnych, utonięć, przestępstw i wykroczeń popełnionych przez samych nieletnich jak i na ich szkodę.

Oto kilka zasad bezpiecznych wakacji.

3744f336d5f6bcee04fd22dd2ef843dcUlotka_prom_slonecz_20100318-1Ulotka_prom_slonecz_20100318-2

Słonecznych i bezpiecznych wakacji,
pełnych niezapomnianych wrażeń,
mnóstwa przygód i dobrego humoru życzy
Dyrekcja Szkoły

oraz
Grono Pedagogiczne

wakacje-gif

Comments are closed.