Konferencja „Koderek”

24 listopada 2018

Dnia 24 listopada w Warszawie odbyła się kolejna IV edycja konferencji „KODEREK”. Uczniowie z klasy 6b wybrali się w długą podróż aby zapoznać się z nowoczesną technologią oraz wziąć udział w warsztatach i prelekcjach. Jednymi z najciekawszych zajęciach okazały się „ Funkodowanie na magicznym dywanie” oraz gra „Monster Quiz”. Ponadto „Zabawa z kodowaniem CUBICO” zrobiła na naszych uczniach ogromne wrażenie. Uczniowie mieli okazje poznać tajniki zakładania bloga podczas zajęć „Jak zostać celebrytą w sieci czyli zakładanie własnego bloga”. W czasie przerw od warsztatów i prelekcji można było pograć na konsoli Xbox bądź programować roboty. Uczniowie spędzili fajnie czas i mieli super zabawę. Organizator zadbał o każdy szczegół oraz zaskoczył uczniów pysznym jedzeniem. Z pewnością wybierzemy się na kolejną edycję tego wydarzenia!

Previous Post