W sobotę od rana na hali SP 1 rozgrywaliśmy Turniej unihokeja z okazji 100-lecia Niepodległości Polski! 5 drużyn w tym dwie mieszane z naszej szkoły. Świetna zabawa oraz dużo grania to był nasz cel nadrzędny.  Turniej oficjalnie otworzyła p.Wicedyrektor Wioleta Subocz.
Najlepszym zespołem zostali unihokeiści z Kramarzyn, tuż za nimi uplasowali się uczniowie z Wrześcia oraz dziewczynki z Kramarzyn.
My jako przykładni gospodarze ustąpiliśmy pola gościom.
Graliśmy w mocno okrojonym składzie w mieszanych eksperymentalnych składach.
Sp1 grało w składzie: MALWINA, WERONIKA, MIKOŁAJ, KACPER, KRZYSZTOF, GRACJAN, MATEUSZ, WIKTORIA, KLAUDIA, TOMASZ, KRYSTIAN.
Zrobiliśmy na koniec zawodów konkurs rzutów karnych , który wygrał zawodnik z SP Kramarzyny
Najlepszym bramkarzem został nasz „Jedynkowy” bramkarz – Mikołaj Murawski
B R A W O !!!!
Wszyscy otrzymali upominki, a każdy zespół dyplom oraz Puchar (za co składamy serdeczne podziękowania dla fundatorów Pucharów – RADY RODZICÓW )