Bezpłatny kurs komputerowy

21 stycznia 2019

Bezpłatny kurs komputerowy dla osób posiadających miejsce zamieszkania na terenie województwa pomorskiego w wieku od 18 roku życia, zarówno osób pracujących, bezrobotnych jak i biernych zawodowo.

Bezpłatny kurs komputerowy dostosowany do potrzeb uczestników (np. obsługa MS Word, MS Excel i inne), na różnych poziomach zaawansowania! Kurs jest całkowicie bezpłatny!
Nasza firma organizuje bezpłatny kurs komputerowy w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Kurs obejmuje 75 godzin dydaktycznych i skierowany jest do osób posiadających miejsce zamieszkania na terenie województwa pomorskiego w wieku od 18 roku życia, zarówno osób pracujących, bezrobotnych jak i biernych zawodowo.

Zapewniamy:

• bezpłatną naukę dzięki wsparciu Funduszy Europejskich
  • dogodne terminy i miejsce szkolenia (możliwość realizacji szkolenia w Państwa miejscowości)
  • bezpłatne materiały szkoleniowe, wyspecjalizowaną kadrę szkoleniową
  • naukę dostosowaną do poziomu umiejętności uczestników
  • zakończenie kursu Europejskim Certyfikatem Kompetencji Informatycznych
  • grupy w składzie średnio 10 osób

Dokumenty są przyjmowane w dni robocze w godz. 8-16 lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej, w siedzibie firmy PCE ul. Zaułek Drozdowy 2, 77-100 Bytów, tel. 730 002 974