14 grudnia klasy V i VI wybrały się do Teatru Lalki Tęcza na spektakl „Opowieści spod stołu”, czyli absurdalny świat Stasia Witkiewicza” w reż. Tomasza Kaczorowskiego w Teatrze Lalki „Tęcza” w Słupsku.

Reżyserem spektaklu jest Tomasz Kaczorowski, a scenografką Agnieszka Wielewska – młodzi i zdolni artyści, którzy pokazali, że nie zatrzasnęli drzwi do świata dzieciństwa, i że wciąż pamiętają wrażenia jakie daje spojrzenie z perspektywy dziecka. Świat dziecięcych zabaw jest kruchy. Do bawiącego się pod stołem syna zaglądają czasem rodzice – troskliwa matka i oddany ojciec – przyjaciel, którzy przypominają o podziale: realne – nierzeczywiste, lecz jedyny (i od najmłodszych lat wyjątkowy) syn z łatwością wciąga rodziców do swojego świata – teatru wyobraźni. Wszyscy oglądaliśmy spektakl  z zachwytem. Całość urozmaicały melodie i piosenki.

Comments are closed.