01 lutego w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Zimowej dla klas IV – VII zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie  piosenki o tematyce zimowej z możliwością wykorzystania strojów, kroków tanecznych, różnych instrumentów. Uczestnicy konkursu wykonywali piosenki indywidualnie lub grupowo. Za udział klasy w konkursie Samorząd Uczniowski przydzielił dodatkowo 5 pkt wliczane do super klasy.  W konkursie brały udział klasy: IV b,  IV c, V d, V a, V c, VI b, VII a, VII c.  Oto wyniki:

I miejsce – klasa IV c, VII a – 10 pkt
II miejsce – klasa V d,  VII c – 9 pkt
III miejsce – klasa VI b, IVb – 8 pkt

Gratulujemy!!!

Przed konkursem odbył się apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego oraz podsumowanie klasyfikacji klas,  uczniowie otrzymali również dyplomy za udział w Szkolnym Konkursie Matematycznym Mistrz Rachunku.

Jeszcze raz gratulujemy!

Comments are closed.