Wirtualna przyjaźń między „Jedynką” a Szkołą Podstawową nr 65 w Bydgoszczy rozkwita! Z okazji Dnia Kobiet uczniowie postanowili więc złożyć serdeczne życzenia wszystkim Paniom i Dziewczętom. W ramach projektu dzieci z obu szkół zamieściły elektroniczne laurki na wirtualnej tablicy Padlet. Autorskie życzenia uczniów w języku polskim i angielskim można podejrzeć na stronie: www.pl.padlet.com. Zapraszamy do obejrzenia efektów bydgosko – słupskiej współpracy!

Na kolejnej wirtualnej tablicy uczniowie wymienili się swoimi przemyśleniami na temat historii i tradycji świętowania 8 marca w Polsce i na świecie. Musieli zmierzyć się z tematem: Dlaczego dziś obchodzimy Dzień Kobiet? Czy warto celebrować to święto? „Odpowiedz uczniów na te i inne pytania znajdziecie na stronie: www.padlet.com No to klik!

Bez tytułu

Comments are closed.