Warsztaty Wielkanocne

18 marca 2019

images

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele,

Dnia 3 kwietnia Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki przy wsparciu Rady Rodziców organizuje w naszej szkole Rodzinne Wielkanocne Warsztaty Rękodzieła, podczas których uczniowie wraz z rodzicami oraz pracownikami naszej szkoły będą mieli okazję wykonać wspólnie piękne ozdoby wielkanocne. W związku z tym prosimy o przejrzenie szaf i komódek domowych. Być może mają państwo materiały tj.: płótno o wiosennych, pastelowych barwach, koraliki, żółte włóczki itp., którymi mogliby Państwo wesprzeć naszą inicjatywę. Materiały prosimy dostarczyć do p. Ewy Chochuł do dnia 22 marca. Szczegółowe informacje o terminie i przebiegu warsztatów otrzymają Państwo w przyszłym tygodniu. Zapraszamy Państwa już dziś na na to wspólne spotkanie z nami, dziećmi, kurczaczkami i wielkanocno – wiosenną energią!

Comments are closed.