Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca 2019

Z okazji pierwszego dnia wiosny Samorząd Uczniowski zorganizował konkursy: Mam Talent i Pokaz Mody Wiosennej. Podczas konkursu Mam Talent uczestnicy musieli zaprezentować swoje talenty  (śpiewanie, gra na instrumencie, taniec, zdolności sportowe, zdolności aktorskie, … :) Wszyscy reprezentanci wykazali się dużą pomysłowością i dołożyli wszelkich starań, aby ukazać swoje talenty z jak najlepszej strony. Jury po długich naradach postanowiło przyznać miejsca:

I miejsce – klasa VII c, V c, V d, V b
II miejsce – klasa VIII a
III miejsce – klasa VIII c, IV c

Kolejny konkurs miał na celu zaprezentowanie mody wiosennej tematem przewodnim były „Kolorowe frędzle i Jeans w nowej odsłonie”. Modele i modelki zaprezentowali piękne i barwne stroje. Jury miało ciężkie zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Ostatecznie zdecydowali:

I miejsce –VII c, VI a
II miejsce-  V c, VI a
III miejsce –  IV c

Tradycyjnie jak co roku odbyła się też uroczystość  przyznawania przez społeczność uczniowską Szkoły Podstawowej nr 1 wyróżnień dla nauczycieli ,,HENIUSIÓW’’

GORĄCY UŚMIECH – pani Aleksandra Chylewska
MIKROFON ROKU – pani Marta Słołtysiak
SOKOLE OKO –pani Wioleta Kowalewska
ZŁOTA PIŁA – pani Wioleta Kowalewska
BRATNIA DUSZA – pan Paweł Przybyło
ZŁOTY WYKŁADOWCA – pani Ewa Chochuł
SZKOLNA TEMIDA –pani Ewa Chochuł

Wszystkim jeszcze raz gratulujemy! Na pewno była to wesoła i przyjemna zabawa dla wszystkich!

Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie.

Comments are closed.