GOTOWI, DO EGZAMINU, START!

16 kwietnia 2019
15, 16 i 17 kwietnia uczniowie klas ósmych muszą podołać nie lada wyzwaniu. Nowa formuła egzaminu kończącego szkołę podstawową spędzała im sen z powiek od miesięcy. Jednak już pierwszego dnia zmagań z arkuszami, opuszczali progi sal egzaminacyjnych w dobrych nastrojach, z uśmiechami malującymi się na twarzach. We wtorek, z bukietami zapasowych długopisów w dłoniach, ósmoklasiści przywitali królową nauk (ach, ta matma!), która – zdaniem wielu z nich – okazała się być bardzo łaskawa. Jutro ostatni dzień trójboju egzaminacyjnego – zmagania z językiem angielskim lub niemieckim. Kochani Uczniowie! Trzymamy za Was kciuki i z całego serducha życzymy:
wszystkim zdającym egzamin z języka angielskiego: GOOD LUCK!
wszystkim zdającym egzamin z języka niemieckiego: VIEL GlüCK!

Comments are closed.