Zawody LA SOM

2 czerwca 2019

Koniec roku zbliża się dużymi krokami a my w sprinterskim tempie startujemy z powodzeniem w wielu imprezach sportowych.
Najpierw były sukcesy w zawodach LA SOM, gdzie Piotr Jarmuł nie miał sobie równych wygrywając skok w dal.
Piotrek I miejsce 5.82 cm
A Ola Goraj-Bednarek po dobrym biegu nieznacznie uległa dwóm zawodniczkom i zajęła III miejsce na 1000 m

Później odbył się finał wojewódzki w LA – Piotr Jarmuł wystartował jako mistrz Słupska, ale deszczowe warunki nie pozwoliły mu na dalekie skoki – zajął 6 miejsce skacząc znacznie mniej niż w zawodach 2 tygodnie wcześniej.

Następne zawody z udziałem naszych uczniów odbyły się w: ” ROLNICZAKU ”
AGROCROSS – startowało 274 biegaczy
Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze – trzech w pierwszej 30-tce – BLOCH, SIKORSKI, DEMIDOK, OLA GORAJ -BEDNAREK ponownie zaliczyła świetny start i wygrała zdecydowanie rywalizację wśród dziewcząt :):):) OLA MISTRZYNIĄ!!!!

Gratulujemy naszym biegaczom sukcesów!!!!!