Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Finale Turnieju Sportowo – Wiedzowego „Prewencja ale Inaczej.
Turniej sportowy przeprowadzony został w formie wieloboju sportowego. Każda drużyna startowała w sześciu różnych konkurencjach. Konkurs wiedzy dotyczył zagadnień z zakresu wiedzy o policji, z zakresu prewencji kryminalnej, zagrożeń życia i zdrowia, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, uzależnień oraz praw ucznia i przepisów oświatowych.
W turnieju wiedzy wystąpił zespół w składzie: Katarzyna Fijałkowska, Wiktoria Matowicz i Piotr Dargiel, który to zajął III miejsce. Zespół przygotowała Pani Joanna Lau.
Reprezentacja sportowa wystąpiła w składzie: Oleksander Rjabukha, Filip Bloch, Marcel Labuda, Arsenii Buzin, Aleksandra Goraj-Bednarek, Maja Jarmuł, Nikola Rubinowicz oraz Weronika Urbaniak, która to zajęła II miejsce.
W klasyfikacji końcowej słupskich szkół zdobyliśmy 53 punkty zajmując II miejsce.
OPIEKUNAMI GRUPY BYLI: DANUTA BUKOWSKA I PIOTR OSTROWSKI
Serdecznie gratulujemy!

Comments are closed.