BUDŻET OBYWATELSKI

13 września 2019

SP 1 prosi o głosy!

Już od 13 września w piątek odbędzie się głosowanie na projekty zgłoszone w ramach słupskiego budżetu obywatelskiego na rok 2020. W tym roku nasza szkoła zgłosiła 2 projekty:

W kategorii: AKTYWNE SZKOŁY: zadnie infrastrukturalne dla szkół: PRZYJAŹNIE I AKTYWNIE – poprawa i zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 ( Grupa B – zadanie 5 ) oraz

W kategorii AKTYWNY SŁUPSK, czyli zadanie społeczne: SŁUPSKA LIGA UNIHOKEJA

Prosimy o głosowanie na naszą szkołę! Państwa głosy umożliwią nam zapewnienie dzieciom bezpiecznego, pięknego, stwarzającego możliwości do aktywności fizycznej otoczenia szkoły. Projekt infrastrukturalny zakłada wymianę powierzchni między budynkiem szkolnym a boiskiem, postawienie ławeczek dla uczniów oraz planszowych gier naziemnych. Wpłynie to nie tylko na estetyzację naszej dzielnicy, ale przede wszystkim uprzyjemni przerwy naszym uczniom i umożliwi aktywne spędzanie czasu okolicznym mieszkańcom.

Projekt społeczny ma na celu organizację Ligii Unihokeja dla dzieci i młodzieży słupskiej, aby propagować wśród nich aktywność fizyczną i aktywne spędzanie czasu wolnego.

Głosowanie rozpocznie się 13 września br. i p

Budżet obywatelski