Zapraszamy uczniów słupskich szkół, rodziców, instytucje oraz wszystkich mieszkańców miasta do przyłączenia się do nas w zorganizowaniu pomocy bożonarodzeniowej dla kombatantów wojennych z naszego regionu. Zbieramy żywność  (makarony, mąki, kasze, konserwy, słodycze, herbatę, kawę, itp) oraz środki chemiczne (szampony, mydła, płyny do czyszczenia, itd ), które wraz z ciepłymi życzenia przekażemy tym, którzy walczyli o naszą wolność, a dziś nierzadko żyją w nędzy. Nasz drobny gest pomoże uszczęśliwić wielu potrzebujących naszego wsparcia Kombatantów. Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku przy ul. Lutosławskiego 23 jest koordynatorem ogólnopolskiej akcji PACZKA DLA BOHATERA na terenie miasta Słupsk. Dary na terenie swoich placówek zbieramy  do 10 grudnia 2019 r. Należy dostarczyć je do Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupsku najpóźniej 10 grudnia do godz. 16.00. Wszelkich informacji udzielamy pod nr telefonu: 575436982 lub 507697075.
Walczyli dla Nas, zawalczmy dla NICH!zdjęcie IX Bożoarodzeniowa Paczka dla Bohatera