Dnia 13 grudnia odbył się w naszej szkole XIII Wojewódzki Konkurs Szkół Podstawowych Śpiewajmy kolędy. Do konkursu przystąpiło 24 solistów i 14 zespołów z 17 szkół województwa pomorskiego. Wykonawcy oceniani byli w dwóch kategoriach wiekowych: klas I – IV i V – VIII.
Laureatami konkursu w kategorii klas I – IV zostali:
Soliści:
I miejsce ( ex aequo ) Zofia Giedrojć – Zespół Szkolno_Przedszkolny nr 5 w Słupsku, Zofia Janikowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, Inka Malek – Szkoła Podstawowa w Łupawie
Wyróżnienia: Blanka Korniluk – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ustce,Maja Nowocińska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Słupsku, Magdalena Wójcik – Szkoła Podstawowa w Wytownie.
Zespoły:
I miejsce – Zespół wokalny Szkoły Podstawowej w Łupawie
II miejsce – Zespół wokalno – instrumentalny Słoneczka ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
III miejsce – Zespół wokalno – instrumentalny Do-re-mi – Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku.
Kategoria klasowa V- VIII
Soliści:
I miejsce – Karolina Leszczyńska – Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
II miejsce – Maja Konopa – Szkoła Podstawowa w Łupawie
III miesjce – Kalina Marczuk – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Słupsku
Wyróżnienia: Julia Ozdoba SP 4 w Słupsku, Magdalena Leśniarek SP Wytowno, Bartosz Juchniewicz SP6 w Słupsku, Zuzanna Mrozińska SP8 w Słupsku, Julia Małkowska SP1 w Słupsku
Zespoły:
I miejsce – Zespół wokalny Kwartecik – Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku
II miejsce – Zespół Urwisy  – Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku
III miejsce – Magiczna Piątka – Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku
Wyróżnienie: Zespół wokalny Tęcza- Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom  za udział w konkursie, przepiękne kolędy i pastorałki, moc wzruszeń, talent i ciepło, którego złożyło się na świąteczną atmosferę konkursu. Gratulujemy i czekamy na Was w przyszłym roku.