Nasza świetlica

18 marca 2020

Drodzy Uczniowie!

Szkolna świetlica to nie tylko miejsce, w którym bawicie się, uczestniczycie w różnych zajęciach, i odrabiacie lekcje.To także miejsce, w którym nawiązujecie przyjaźnie, rozmawiacie o ważnych dla Was sprawach, ale na razie będziecie uczyć się i bawić w Waszych domach. Na pewno będzie to także czas na więcej rozmów i wspólnych zajęć z Bliskimi.

Drodzy Uczniowie ze szkolnej świetlicy, jesteście pełni energii, macie tyle ciekawych pomysłów. Mamy nadzieję, że znajdziecie czas i ochotę, aby zaglądać na stronę naszej szkoły, aby „klikając” w zakładkę „świetlica”, korzystać z propozycji ciekawych zadań, w których będziecie mogli wykorzystać swoją kreatywnośc. Jesteśmy przekonani, że ciekawie i efektywnie spędzimy z Wami ów czas.

Nauczyciele świetlicy

Comments are closed.