Międzynarodowy Dzień Białej Laski

20 października 2020

15 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Białej Laski ?‍?Z tej okazji Uczniowie z naszej szkoły dowiedzieli się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się, każdego dnia, osoby niewidome lub niedowidzące i jak można im pomóc. Następnie był czas na zabawę. Uczniowie poznali podstawy alfabetu Braille'a, a także spróbowali napisać swoje imię za pomocą brajlowskiej maszyny do pisania. W ramach integralnej akcji "Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie" klasa III a napisała list do Adama z Ośrodka dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej w Bydgoszczy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia ?

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku Niedziela, 18 października 2020

15 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Białej Laski ?‍?
Z tej okazji Uczniowie z naszej szkoły dowiedzieli się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się, każdego dnia, osoby niewidome lub niedowidzące i jak można im pomóc. Następnie był czas na zabawę. Uczniowie poznali podstawy alfabetu Braille’a, a także spróbowali napisać swoje imię za pomocą brajlowskiej maszyny do pisania.
W ramach integralnej akcji „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie” klasa III a napisała list do Adama z Ośrodka dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej w Bydgoszczy.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia

Previous Post
Next Post