My się wirusa nie boimy

30 października 2020

Na zajęciach innowacyjnych „My się wirusa nie boimy –  wciąż się wspieramy i zdrowie chronimy” uczniowie świetlicy szkolnej dowiedzieli się dlaczego wirusy są niebezpieczne dla zdrowia, co właściwie oznacza słowo „pandemia” oraz w jaki sposób możemy chronić siebie i innych. Uczestnicy zajęć wspólnie z naszym gościem  panią Ewą – pielęgniarką szkolną, rozmawiali na temat higieny oraz ćwiczyli zasady prawidłowego mycia rąk, dezynfekcji i ochrony okolic twarzy. Na koniec zajęć uczniowie wykonali prace plastyczne związane z tematyką zajęć. Powstała ciekawa galeria prac, ukazująca świat w czasach pandemii widziany oczami dzieci. Nie zabrakło pytań, przyjaznej atmosfery i uśmiechu. Dziękujemy pani Ewie za spotkanie i wiele cennych informacji!

Previous Post
Next Post