Apel SKO

28 października 2020

Pierwszoklasiści już mogą oszczędzać w SKO

28 października – w miesiącu oszczędzania – odbyło się spotkanie z udziałem uczniów klas pierwszych zorganizowane przez opiekuna SKO kl. I- III p. Anetę Drabik. Celem spotkania było ukazanie możliwości jakie daje udział dzieci w programie SKO, zachęcenie do zakładania kont oraz systematycznego oszczędzania. Podczas spotkania dzieci obejrzały inscenizację pt. „Jaś i Małgosia uczą oszczędzania” przygotowaną przez klasę 2b, dowiedziały się, że nie tylko oszczędzamy pieniądze w SKO, ale także poznały kilka prostych sposobów na oszczędzanie, np. rozsądne używanie wody, prądu, gazu. Wszyscy uczniowie z zainteresowaniem słuchali pogadanki, chętnie odpowiadali na pytania prowadzącej praz odważnie zadawali pytania. Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał drobny upominek. Zachęcamy pierwszaki do oszczędzania w SKO, aby spełniać swoje małe i duże marzenia.

Previous Post