MATEMATYCZNY WEHIKUŁ CZASU.

14 listopada 2020

Z wielką przyjemnością informujemy, ze nasza szkoła otrzymała dotację Fundacji M-Banku na realizację projektu -Matematyczny wehikuł czasu.

Dotacja to jednorazowa pomoc finansowa przeznaczona na projekty z zakresu edukacji matematycznej i okołomatematycznej.

Projekt przeznaczony jest dla uczniów naszej szkoły. Działania będą popularyzować wśród dzieci zastosowanie matematyki w życiu codziennym, związanym z czasem, poczuciem teraźniejszości, przeszłości i przyszłości. Będziemy pracować z kalendarzem, zegarem, celem jest stworzenie materiałów, które zamkniemy w kapsule czasu dla potomnych.

Nasze działania przede wszystkim skoncentrowane będą na pracy wspólnej uczniów, nauczycieli  i  rodziców. Ze względu na czas pracy zdalnej i pandemię realizacja projektu została wstępnie przesunięta na 1 lutego 2021r.

Comments are closed.