Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele oraz wszyscy sympatycy SP1!
Zwyciężyliśmy! Razem! Cała Nasza Szkolna Społeczność!
1172 głosami wygraliśmy Budżet Obywatelski!!!
Dzięki Waszym głosom, zaangażowaniu, poszukiwaniu sprzymierzeńców wygraliśmy, mino że konkurencja była równie silna. Wygraliśmy, mimo że jesteśmy najmniejszą wśród szkół startujących w konkursie. Wygraliśmy, bo możemy na Was liczyć!
Dziękujemy Wam bardzo, bo jest to zwłaszcza Wasz sukces –  Wszystkich, którzy oddaliście na nas głosy i promowaliście nasz konkurs wśród rodziny i znajomych.Dzięki Waszemu zaangażowaniu w przyszłym roku kalendarzowym nasze podwórko szkolne zostanie częściowo zagospodarowane i nasi uczniowie oraz lokalni mieszkańcy będą mogli wypoczywać wśród zieleni, korzystać z leżaczków, ławek i stołowych gier towarzyskich.
Udowodniliśmy, że w grupie siła!Dziękujemy z całego serca za wszystkie głosy, które złożyły się na sukces SP1!

Previous Post
Next Post