RAZEM NA ŚWIĘTA

18 grudnia 2020

W czasie świątecznym pamiętamy również o naszych emerytowanych nauczycielach i pracownikach szkoły. W ramach akcji  „Razem na święta” uczniowie naszej szkoły wykonali ręcznie kartki bożonarodzeniowe dla 46 nauczycieli i pracowników szkoły, którzy przeszli już na emeryturę. Piękne, kolorowe kartki świąteczne przygotowali uczniowie każdej klasy. Pomocnice Mikołaja, czyli nasze wolontariuszki z 8a i 8b zadbały o życzenia świąteczne i przygotowały kartki do wysłania, by każda trafiła pod właściwy adres.
 W kopercie znalazły się również śliczne, zimowe maseczki w świąteczne wzory sprezentowane przez naszą absolwentkę, za które serdecznie dziękujemy. Jeszcze w piątek dotarły do nas dwie piękne paczki dla potrzebujących od Mileny Wiśniewskiej z klasy 3b, które sprawią radość kolejnym członkom Stowarzyszenia Represjonowanych przez III Rzeszę
 w Słupsku.Dziękujemy za zaangażowanie i dowód na to, że społeczność uczniowska SP1 ma WIELKIE SERCE i potrafimy być RAZEM NA ŚWIĘTA. #RazemNaŚwieta

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»