Klasa 2b w miesiącu lutym i marcu realizuje III etap programu „Być jak Ignacy”. Etap ten dotyczy transportu.  Podczas zajęć uczniowie zastanawiają się nad przyszłością transportu oraz nad wyglądem i sposobem funkcjonowania miast.  Zakończeniem tego etapu jest  przygotowanie projektu graficznego lub makiety pojazdu przyszłości, nad którym klasa 2b już pracuje. W ramach realizacji tego etapu programu odbyło się też spotkanie z  ekspertem z omawianej aktualnie dziedziny. Odwiedziła nas mama Nadii, która pracuje jako instruktor nauki jazdy. Pani Marlena opowiedziała nam o swojej pracy oraz odbyliśmy „mały” kurs dotyczący ruchu drogowego. To było bardzo interesujące spotkanie, które wywołało u dzieci bardzo dużo pozytywnych emocji. Dziękujemy bardzo!