Pozdrowienia z Sacele

23 listopada 2021

Pozdrawiamy z Sacele w Rumunii. W ramach wizyty przygotowawczej projektu „Smoking is passe – ponadnarodowa mobilność uczniów” koordynatorzy projektu panie Subocz i Pyzio odwiedziły szkołę partnerską w Rumunii. Celem wizyty było omówienie szczegółów dotyczących realizacji projektu podczas marcowej wizyty naszych uczniów w Sacele. Szkoła goszcząca położona jest w małej miejscowości u podnóża Karpat w rejonie Transylwanii. Uczniowie przywitali nas w tradycyjnych rumuńskich strojach, a my dzięki wsparciu władz miasta Słupsk przekazałyśmy dyrekcji szkoły partnerskiej gadżety promujące nasze miasto. Praca nad planowaniem przyjazdu naszych uczniów przebiegała w przyjaznej atmosferze. Miło zaskoczyła nas gościnność i przyjazne nastawienie mieszkańców Sacele. Wszystko jest już przygotowane na nasz marcowy przyjazd. Czekają już na nas nie tylko rówieśnicy ze szkoły Școala Gimnazială Nr.4 ,,Frații Popeea” w Sacele , ale też atrakcje zamku Drakuli i uroczy hotelik Ziurel.

Previous Post