MŁODZI BEZ UZALEŻNIEŃ

1 grudnia 2021

W dniu 24.11.2021r. w Szkole Podstawowej nr 1, im. H. Sienkiewicza w Słupsku odbył się Artystyczny Program Profilaktyki Uzależnień „Antymina ” z cyklu MŁODZI BEZ UZALEŻNIEŃ, skierowany do uczniów klas VII-VIII. Program obejmował występ artystyczny rapera, połączony z prelekcją i warsztatami na w/w temat. Odbyły się 2 spotkania. W pierwszym uczestniczyły klasy 6a, 8b i 8d, w drugim klasy 7a, 7b. Autorski programu prowadzącego przybliżył naszym uczniom tematykę związaną z mechanizmami uzależnień, wykluczeniem społecznym oraz ludzkimi wyborami. Przybliżono młodzieży tematykę związaną ze skutkami uzależnień, odpowiedzialnością za swoje życie i swoich bliskich. Uczniowie byli żywo zainteresowani treściami, które zostały zaprezentowane w sposób przystępny, jasny i ciekawy. Koordynatorami spotkania były pedagożki. Spotkanie doszło do skutku dzięki środkom Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego w Słupsku.

Previous Post
Next Post