Z radością informujemy, że w konkursie „Prezentacja wybranego kraju związkowego Niemiec” dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych woj. pomorskiego w roku szkolnym 2021/22 uczniowie klasy 8d: – Kamil Gardecki, – Adrian Mąkola dostali się do finału. Konkurs polegał na samodzielnym wykonaniu w zespołach 2-osobowych prezentacji PowerPoint, w której uczniowie mieli za zadanie zaprezentowanie wybranego kraju związkowego Niemiec, tak zwanego „Bundeslandu”. Konkurs ten został zorganizowany przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego we współpracy z Instytutem Goethego w Warszawie. Z ponad 130 prac konkursowych szkół podstawowych woj. pomorskiego jury wybrało 8, które zakwalifikowały się do finału. Warto podkreślić, że jesteśmy jedyną szkołą ze Słupska! Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych Uczniów w finale! 👍🏻👏🏻

Comments are closed.

Skip to content