MAMY TO! JAGODA – YOU ARE THE CHAMPION!
Z wielką radością i jeszcze większą dumą informujemy, że Jagoda Gerszewska – uczennica klasy VIII B została laureatką KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV – VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO!
Nie jest tajemnicą, że nasza Jagoda włada językiem angielskim równie biegle jak mową ojczystą. Udowodniła to, bez trudu przechodząc szkolne oraz rejonowe eliminacje, w których uczestniczyła wraz z wieloma młodymi poliglotami. W finale, który odbył się 1 marca 2022 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku, Jagoda – jako jedyna uczennica ze Słupska – świetnie poradziła sobie z zadaniami i zdobyła tytuł laureata tego prestiżowego kuratoryjnego konkursu. Serdecznie gratulujemy ~ naszej uczennicy i jej opiekunowi – Pani Marcie Żebrowskiej.