SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE „MISTRZEM BYĆ” z Marcinem Prusem – wielokrotnym medalistą i reprezentantem Polski w siatkówce

Dnia 07.11.2022 odbyło się spotkanie profilaktyczne pt. Mistrzem być”! Mieli na nim okazję uczestniczyć uczniowie z klas: 5a, 5b, 6b i 8a . Prowadzący Marcin Prus – pedagog, psycholog sportu oraz wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej, zaprezentował tematykę mającą zapobiegać przejawom niedostosowania społecznego dzieci i młodzieży – przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, narkotyków, dopalaczy oraz zapobiegania agresji rówieśniczej. Dzieci miały okazję poznać techniki radzenia sobie ze stresem , odnaleźć motywację w dążeniu do nawet najmniejszego celu i sensu życia. Wykład , techniki motywacyjne, elementy treningu oraz warsztaty, urozmaicały uczniom ten ciekawie spędzony czas.

Comments are closed.

Skip to content