Walentynki w Jedynce

14 lutego 2023

We wtorek 14 lutego naszą Jedynkę zaatakowała fala WALENTYNKOWA

Dzień miłości, szacunku i przyjaźni oraz miłych wyznań.
Samorząd Uczniowski zorganizował kilka akcji, które cieszyły się dużą popularnością.
Od rana można było wejść do szkoły przez serduszkową zasłonę i udać się prosto na duży hol by na wielkim czerwonym sercu zostawić jakąś miłą wiadomość dla kogoś.
Na holu czekała na Was (już o poniedziałku) skrzynka walentynkowa – która przyjęła wielką ilość liścików. Jak policzyliśmy było ich ponad 150 sztuk co przerosło nasze oczekiwania.
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiwego przez kilka przerw rozdawali na holu większość listów – czytając miłe dedykacje – reszta (nie odebrana)została wpięta w serce do odbioru własnego.
W ciągu całego dnia puszczaliśmy dla was miłą muzykę w tematyce miłosnej.
Stworzyliśmy specjalnie dla naszej społeczności ramę serduszkową – klasy które się lubią i szanują robiły sobie sesje zdjęciowe i wyszło to naprawdę super!
Tego dnia niektórzy pięknie ubrali się na czerwono, a nauczyciele nie wstawiali negatywnych ocen ani nie odpytywali .
Dziękujemy wszystkim uczniom za super zaangażowanie i zabawę!
Pani Ola i pan Adam zrobili sami wspaniałe słodkości na stoisko.

Opiekunowie samorządu – p. Ola, p. Piotr i p. Adam