Mini bale klas IV – VIII

16 lutego 2023

Czwartkowe mini bale za nami 😊
W tym roku szkolnym zdecydowaliśmy się na inną formę balu – krótszą i w czasie lekcji.
Klasy 4-8 bawiły się na trzech jedno lekcyjnych balach z podziałem na poziomy: ósme z siódmą, czwarte osobno oraz piąte z szóstymi. Duża grupa uczniów przygotowała maski i przebrania, a reszta ubrała się bardzo elegancko.
Opiekunowie samorządu ustroili salę balonami i przygotowali kilka niespodzianek .Była specjalna strefa przebieranek -tzw fotobudka .Zabawa w przebieranie (wąsy , okulary , peruki i kapelusze )na każdym balu cieszyła się dużym wzięciem.
Przygotowali także stoisko z pączkami i lemoniadą własnej produkcji , które cieszyły się niezwykłym powodzeniem – wszystko zostało wysprzedane , a pieniążki przydadzą się samorządowi na następne akcje i nagrody .
DJ Adam dwoił się i troił żeby zadowolić gusta muzyczne młodzieży, co nie było łatwe . Grupa chłopców bawiła się przy innej muzyce niż dziewczęta, młodsi i starsi za to wybierali podobne utwory do zabawy. Było dużo kółeczek i węży tanecznych
Większość uczestników wychodziła z balu bardzo zadowolona i wybawiona.
Dziękujemy szczególnie p. Sławkowi za przygotowanie świateł i kuli dyskotekowej oraz nagłośnienia.
Wszystkim uczniom za miłą atmosferę i dobrą zabawę!

Pozdrawiamy – opiekunowie Samorządu Uczniowskiego