Sukcesy naszych uczniów

12 marca 2023

Dnia 09.03.2023 r. uczniowie naszej szkoły, mieli honor uczestniczyć w gali wręczenia nagród za Ogólnopolską Kampanię Społeczną Zachowaj Trzeźwy Umysł i konkurs plastyczny pt. „Nie czas na nudę, która odbyła się w teatrze RONDO, przy ul. Niedziałkowskiego w Słupsku. Kampania pod tym hasłem prowadzona była od 1 grudnia do 30 listopada 2022 r.

Każdy z 8 nagrodzonych laureatów z naszej szkoły, wyróżnionych z tysięcy prac w całej Polsce, otrzymał liczne nagrody takie jak: książki, bidony, notatniki, długopisy i inne gadżety. Nagrody wręczali: pan Piotr Adamiec prezes Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych z przedstawicielstwem w Poznaniu, Pani Marta Makuch – wiceprezydent Miasta Słupska oraz Pani Beata Pawlicka – dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Słupska.

Była to 10 Jubileuszowa Gala, w której każdego roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Dziękujemy organizatorom i jesteśmy gotowi na dalsze wyzwania:)

NASI NAGRODZENI LAUREACI I ICH PRACE, TO:

1. Sofiia S. klasa 8a
  2. Weronika W. klasa 8c