LIGA POLONISTYCZNA:

Konkurs na Przepis kulinarny na zdrową potrawę

I miejsce Susanna Karzelek – VI a
II miejsce – Bartosz Olechnowiecz – IV a
III miejsce – Urszula Tracz – V a

Konkurs kaligraficzny na najpiękniej przepisany wiersz Juliana Tuwima 

I miejsce – Oliwia Nazaruk – kl. IV c
II miejsce – Michał Fijałkowski – VI a
III miejsce – Magdalena Cymek – IV a
Wyróżnienie – Oliwia Wieliczko – IV a

I Szkolny Konkurs Recytatorski Proza Sienkiewicza

I miejsce – Michał Fijałkowski VIa i Tymoteusz Paliński Vc
II miejsce – Oliwia Nazaruk IVc
III miejsce – Hubert Kowalski VIa
Wyróżnienie – Michał Kolada Vc

————————————————————————————————————————————————————-

LIGA MATEMATYCZNA:

KLASY IV    
X XI XII I II III IV V RAZEM
20pkt 26pkt 16pkt 18pkt 16pkt   16pkt 16pkt  41pkt  169 p
Kacper Kaczmarek IV b 20 pkt 24 pkt 15 pkt 18 pkt  16 pkt 14 pkt 16 pkt  35,5pkt 158,5
Oliwia Wieliczko IV a 20 pkt 24 pkt 15,5pkt 16 pkt  16 pkt 16 pkt 16 pkt  30,5pkt 153
Bartosz Olechnowicz IV a 20 pkt 25 pkt 16 pkt 18 pkt  16 pkt 16 pkt 14 pkt  36 pkt 161
Oliwia Nazaruk IV c 20 pkt 26 pkt 16 pkt 18 pkt  16 pkt 16 pkt  16 pkt 30,5pkt 158,5
Nina Mazurkiewicz IV b 19 pkt ——-  ——- 16 pkt 14 pkt  13 pkt 16 pkt ——– 78
Alicja Dominiak IV c 17 pkt ——-  ——- ——-  ——- ——- ——-  ——– 17
Błażej Murawski IV b 16 pkt 26 pkt 16 pkt 18 pkt 15 pkt 12 pkt 16 pkt 26 pkt 145
Oliwia Klimek IV a 16 pkt 26 pkt 16 pkt 18 pkt 15 pkt 16 pkt ——-  21 pkt 128
Julia Trojaczek IV b 16 pkt 26 pkt 12,5pkt 18 pkt 15 pkt 12 pkt 15 pkt  13 pkt 127,5
Tomasz Parzych IV b 16 pkt 26 pkt 16 pkt 17 pkt 15 pkt 12 pkt ——- ——– 102
Adam Olejnik IV c 16 pkt 26 pkt  ——-  ——-  ——- ——- ——- ——– 42
Dominika Witkowska IV a 14 pkt 26 pkt 12 pkt 18 pkt 15 pkt 13 pkt 16 pkt 26 pkt 140
Igor Musznicki IV a 14 pkt 25 pkt 14,5pkt 18 pkt 15 pkt 12 pkt 13 pkt 21 pkt 132,5
Michał Wolarz IV b 14 pkt 14 pkt 14,5pkt 18 pkt 16 pkt 16 pkt ——- ——– 92,5
Aleksandra Tomas IV b 12 pkt 25 pkt 14,5pkt 18 pkt 13 pkt ——-  15 pkt 15 pkt 112,5

 

KLASY V
X XI XII I II III IV V RAZEM
16pkt 15pkt 14pkt  17pkt 16pkt  24pkt 17pkt  40pkt  159 p
Paweł Markowski V c 16 pkt 15 pkt 14 pkt  17 pkt  16 pkt 24 pkt  17 pkt  26 pkt 145
Michał Kolada V c 16 pkt 15 pkt 14 pkt  17 pkt  16 pkt 24 pkt 15 pkt 40 pkt 157
Tymoteusz Paliński V c 16 pkt 14 pkt 14 pkt 15 pkt  16 pkt 24 pkt 14 pkt  40 pkt 153
Marcin Wilkosz V c 15,5pkt  9 pkt ——–  ——- 13,5pkt 22 pkt 15 pkt 29,5pkt 104,5
Szczepan Waluś V b 15 pkt ——– ——–  ——-   ——- ——- ——-  ——-  15
Monika Misterewicz V b 15 pkt 14 pkt ——–  16 pkt   ——- ——- ——-  ——- 45 
Marcel Jaroć V c 12 pkt 14 pkt 11 pkt  10 pkt  9 pkt 18 pkt 13 pkt 17,5pkt 104,5
Trąbczyński Konrad V c 11 pkt ——- ——–  ——-   ——- ——- ——-  ——- 11 
Dominik Bernac V c ——- ——-  7 pkt  ——-   ——- ——- ——-  ——-
Kamila Kawałkowska V c ——- ——- 14 pkt  ——-  ——- ——- ——-  21 pkt  35

 

KLASY VI

   
X XI XII I II III IV V  RAZEM
20pkt  20pkt  20pkt  18pkt  20pkt  20pkt  20pkt  28pkt  166
Michał Fijałkowski VI a 20 pkt  20 pkt 20 pkt 17 pkt 20 pkt  20 pkt  20 pkt 25 pkt 162 
Marcin Jakubowski VI b 20 pkt  19 pkt 20 pkt 18 pkt 20 pkt  18 pkt  ——-  22 pkt 137 
Jakub Holeniszczy VI a 19 pkt  ——- ——- ——-  ——- ——-  ——-  ——– 19 
Susanna Karzelek VI a 18 pkt  20 pkt 15 pkt  7 pkt 17 pkt  18 pkt 20 pkt  18 pkt 133
Aleksandra Naskiewicz VI a 18 pkt  13 pkt 15 pkt  6 pkt 17 pkt  ——-  ——-  ——– 69 
Wiktor Zagdan VI  a 12 pkt 20 pkt 15 pkt ——-  ——- ——-  ——- 15 pkt 42 
Zając Maksymilian VI b  9 pkt  16 pkt   9 pkt  18 pkt  ——-  ——-  ——- ——– 52 

————————————————————————————————————————————————————-

LIGA HISTORYCZNA:

I etap

1. Michał Batruch – 10 punktów
2. Marcin Jakubowski – 10 punktów
3. Kamila Kawałkowska – 10 punktów
4. Bartosz Olechnowicz – 10 punktów
5. Michał Wolarz – 10 punktów
6. Tymoteusz Paliński – 10 punktów
7. Aleksandra Kurczun- 10 punktów
8 .Wiktoria Irzykowska – 10 punktów
9. Alicja Dominiak – 10 punktów
10. Adrian Wróblewski – 10 punktów
11. Hubert Kowalski – 10 punktów
12. Michał Kolada – 10 punktów
13. Bartek Świnder – 10 punktów
14. Marcin Wilkosz – 10 punktów
15. Susanna Karzelek – 10 punktów
16. Monika Misterewicz – 10 punktów
17. Michał Fijałkowski – 10 punktów
18. Wiktor Zagdan – 10 punktów
19. Karolina Moroń – 8 punktów
20. Kacper Marciszonek – 8 punktów
21. Maksymilian Zając – 8 punktów
22. Magda Cymek – 8 punktów
23.Maciej Gradek – 4 punktów

II etap

Michał Fijałkowski -12 punktów
Marcin Jakubowski -12 punktów
Kamila Kawałkowska- 12 punktów
Susanna Karzelek -10 punktów
Urszula Tracz – 12 punktów
Michał Kolada – 12 punktów
Wiktor Zagdan – 12 punktów
Karolina Moroń – 10 punktów
Monika Misterewicz- 12 punktów
Magdalena Cymek – 12 punktów
Bartosz Olechnowicz-  12 punktów
Alicja Dominiak – 12 punktów
Maksymilian Zając- 12 punktów
Aleksandra Kurczun- 12 punktów
Kacper Marciszonek- 12 punktów
Bartłomiej Świnder – 10 punktów
Adrian Wróblewski – 12 punktów
Tymoteusz Paliński – 10 punktów

III etap

Michał Kolada – 17 punktów
Aleksandra Naskiewicz – 17 punktów
Alicja Dominia – 17 punktów
Aleksandra Kurczyn – punktów
Bartosz Olechnowicz – 17 punktów
Kacper Marciszonek – 17 punktów
Adrian Wróblewski – 17 punktów
Michał Fijałkowski  – 17 punktów
Tymoteusz Paliński – 17 punktów
Maksymilian Zając – 17 punktów
Urszula Tracz – 17 punktów
Susanna Karzelek – 15 punktów
Aleksandra Supieta – 17 punktów
Karolina Moroń – 17 punktów
Bartosz Świnder – 17 punktów

IV etap

Jakub Marciszonek 10 pkt
Adrian Wróblewski 10 pkt
Susanna Karzelek 10 pkt
Bartosz Olechnowicz 10 pkt
Maksymilian Zając 10 pkt
Michał Fijałkowski 10 pkt
Marcin Wilkosz 10 pkt
Michał Kolada 10 pkt
Tymoteusz Paliński 10 pkt
Wiktor Zagdan 10 pkt
Aleksandra Naskiewicz 10 pkt
Marcel Jaroć 10 pkt

V etap

Bartosz Olechnowicz 42 pkt
Alicja Dominiak 34 pkt
Oliwia Wieliczko 41 pkt
Aleksandra Kurczyn 28 pkt
Magdalena Cymek 38 pkt
Michał Batruch 18 pkt
Michał Fijałkowski 17 pkt
Wiktor Zagdan 18 pkt
Aleksandra Naskiewicz 13 pkt
Jakub Prach 18 pkt
Maksymilian Zając 23 pkt
Marcin Jakubowski 18 pkt
Marcel Jaroć 21 pkt
Jakub Marciszonek 28 pkt
Konrad Trąbczyński 25 pkt
Paweł Markowski 30 pkt
Marcin Wilkosz 22 pkt
Tymoteusz Paliński 30 pkt
Michał Kolada 30 pkt

————————————————————————————————————————————————————-

LIGA ARTYSTYCZNA:

Konkurs informatyczny „Mistrz klawiatury”

Klasy IV

I miejsce – Oliwia Wieliczko kl. IVa – 10 pkt
II miejsce – Anna Bladoszewska kl. IVa – 7 pkt
III miejsce – Magdalena Cymek kl. IVa – 5 pkt
Wyróżnienie – Maksymilian Juras kl. IVa – 3 pkt

Klasy V

I miejsce – Aleksandra Krawczyk kl. Vb – 10 pkt
II miejsce – Sandra Jankowska kl. Vb – 7 pkt
III miejsce – Kamila Kawałkowska kl.Vc – 5 pkt
Wyróżnienie – Wiktoria Lizinczyk kl.Vc – 3 pkt

Klasy VI

I miejsce – Arkadiusz Jakubowski kl. VIb – 10 pkt
II miejsce – Jakub Prach kl. VIa – 7 pkt
III miejsce – Aleksandra Naskiewicz kl. VIa – 5 pkt
Wyróżnienie – Wanessa Olszewska kl. VIa – 3 pkt

Konkurs wielkanocny

Kategoria kartka świąteczna:
I miejsce – Natalia Kowalska kl. 6a oraz Urszula Tracz kl. 5a – po 10 pkt 
II miejsce – Susanna Karzelek kl. 6a oraz Anna Glińska kl. 5b – po 7 pkt
III miejsce – Szczepan Waluś kl. 5b – 5 pkt

Kategoria pisanka:
I miejsce – Błażej Murawski kl. 4b oraz Adrian Wróblewski kl. 4b – po 10 pkt
II miejsce – Natalia Karwecka kl. 4b oraz Marcel Jaroć kl. 5c – po 7 pkt
III miejsce – Anna Glińska kl. 5b oraz Maciej Marczak kl. 4a – po 5 pkt

Kategoria stroik wielkanocny:
I miejsce – Martyna Czekalska kl. 5c, Natalia Kowalska kl. 6a, Aleksandra Olesiak kl. 2a oraz Robert Kośmider kl. 6a – po 10 pkt
II miejsce – Aleksandra Naskiewicz kl. 6a, Anna Glińska kl. 5b oraz Tymoteusz Paliński kl. 5c – po 7 pkt
III miejsce – Michał Kolada kl. 5c

Konkurs plastyczny „Na rowerze bezpiecznie

I miejsce – Natalia Karwecka kl. 4b – 10 pkt
II miejsce – Monika Misterewicz kl. 5b – 7 pkt
III miejsce – Natalia Kowalska kl. 6a – 5 pkt
Wyróżnienie – Urszula Tracz kl. 5a – 3 pkt

Konkurs plastyczny: „Świat wokół nas”

I miejsce
Mariusz Renkiewicz kl. VI b – 10 pkt
Susanna Karzelek kl. VI a – 10 pkt
Jakub Adamów kl. IV a – po 10 pkt

II miejsce
Michał Fijałkowski kl. VI a – 7 pkt
Aleksandra Naskiewicz kl. VI a – 7 pkt
Dawid Czekała kl. V a – 7 pkt
Maksymilian Zając kl. VI b – 7 pkt

III miejsce
Kacper Kaczmarek kl. IV b – 5 pkt
Małgorzata Początko – kl. V a – 5 pkt
Magdalena Olejniczak – kl. VI a – 5 pkt

Wyróżnienia: Piotr Krzyżanowski kl. IV a – 3 pkt, Błażej Murawski kl. IV b – 3pkt, Anna Berlińska kl. V a – 3pkt, Oliwia Kończak kl. V a – 3 pkt, Natalia Kowalska kl. VI a – 3 pkt, Aleksandra Kłosowska kl. VI a – 3 pkt, Wiktor Zagdan kl. VI a – 3 pkt Emina Aslan kl. VI b – 3pkt.

Konkurs na plakat o Bezpiecznym Internecie

I miejsce – Michał Batruch kl. VI a oraz Michał Fijałkowski kl. VI a – po 10 pkt
II miejsce – Natalia Kowalska kl. VI a oraz Kacper Kaczmarek kl. IV b – po 7 pkt
III miejsce – Agnieszka Ciepłuch kl. V c oraz Monika Misterewicz kl. V b -po 5 pkt

Wyróżnienia:
Kamila Kawałkowska – kl. V c, Igor Musznicki kl. IV a oraz Bartek Olechnowicz kl. IV a – po 3 pkt

Konkurs na świąteczny stroik

I miejsce:
Kornelia Wirkus kl. IV c – 10 pkt
Aleksandra Krawczyk kl. V b – 10 pkt
Kamila Kawałkowska kl. V c – 10 pkt
Magdalena Cymek kl. IV a – 10 pkt
Błażej Murawski kl. IV b – 10 pkt

II miejsce:
Oliwia Klimek kl. IV a – 7 pkt
Adam Kosna kl. IV a – 7 pkt
Tymoteusz Paliński kl. V c – 7 pkt

III miejsce:
Urszula Tracz kl. V a – 5 pkt
Kacper Grabarczyk kl. IV a – 5 pkt

Wyróżnienia:
Sandra Jankowska kl. V b – 3 pkt
Agnieszka Ciepłuch kl. V c – 3pkt
Joanna Ciepłuch kl. V c – 3 pkt

Konkurs plastyczny „Koci świat”:

I miejsce – Agnieszka Ciepłuch kl. V c – 10 pkt i Aleksandra Kłosowska kl. VI a – 10 pkt

II miejsce – Kamila Kawałkowska kl. V c- 7 pkt i Tymoteusz Paliński kl. V c – 7 pkt
III miejsce – Jakub Czerwiński kl. IV b i Dominik Sujka kl. V c

Wyróżnienia:
Wanesa Kułdo kl. V a – 3 pkt, Urszula Tracz kl. V a – 3 pkt, Natalia Kowalska kl. VI a – 3 pkt i Michał Fijałkowski kl. VI a – 3 pkt

Konkurs techniczny „Maskotka BRD”

I miejsce – Natalii Kowalskiej z klasy VI a – 10 pkt, Aleksandrze Naskiewicz z klasy VI a – 10 pkt, Robertowi Kośmider z klasy VI a – 10 pkt

II miejsce – Urszula Tracz z klasy V a – 7 pkt

————————————————————————————————————————————————————-

LIGA PRZYRODNICZA

I etap prace o tematyce przyrodniczej (0-30 pkt)

KLASY IV

1. Michał Wolarz kl. 4 b – zielnik roślin – 30 pkt
2. Bartosz Olechnowicz kl. 4 a – zielnik roślin – 30 pkt
3. Igor Musznicki kl. 4 a – zielnik roślin – 25 pkt
4. Magdalena Cymek kl. 4 a – zielnik roślin – 25 pkt

KLASY V

1. Filip Więcek kl. 5 a – atlas grzybów – 15 pkt
2. Wiktoria Irzykowska kl. 5 a – atlas grzybów – 15 pkt
3. Urszula Tracz kl. 5 a – atlas grzybów – 25 pkt
4. Monika Misterewicz kl. 5 b – atlas grzybów – 30 pkt
5. Kacper Marciszonek kl. 5 b – atlas grzybów – 15 pkt
6. Daniel Maciejski kl. 5 b – atlas grzybów – 20 pkt
7. Kawałkowska Kamila kl. 5 c – atlas grzybów – 20 pkt
8. Czekalska Martyna kl. 5 c – atlas grzybów – 20 pkt
9. Paweł Markowski kl. 5 c – tablica nasion – 30 pkt
10. Paliński Tymoteusz kl. 5 c – atlas grzybów – 30 pkt
11. Marcel Jaroć kl. 5 c – album nasion – 30 pkt
12. Marcin Wilkosz kl. 5c – skrzynka z nasionami – 30 pkt
13. Michał Kolada kl. 5 c – gablotka nasion – 30 pkt
14. Adriana Jackiewicz kl. 5 b – prezentacja multimedialna elektromagnetyzm i owoce – 30 pkt 
15. Wiktoria Sawicka kl. 5 c – atlas grzybów – 25 pkt
16. Kacper Dudek kl. 5 c – atlas grzybów – 15 pkt

II etap – doświadczenie o tematyce przyrodniczej (0-30 pkt)

KLASY IV

1. Michał Wolarz kl. 4 b – hodowla rzeżuchy – 25 pkt
2. Bartosz Olechnowicz kl. 4 a – wulkan – 30 pkt
3. Igor Musznicki kl. 4 a – tlen i proces spalania – 20 pkt
4. Magdalena  Cymek kl.  4 a – 0 pkt

KLASY IV

1. Filip  Więcek kl. 5 a – 0 pkt
2. Wiktoria  Irzykowska kl. 5 a – 0 pkt
3. Urszula  Tracz kl. 5 a – magnesy – 20 pkt
4. Monika  Misterewicz kl. 5 b –  jajko w butelce – 20 pkt
5. Kacper Marciszonek kl. 5 b – 0 pkt
6. Daniel Maciejski kl. 5 b – 0 pkt
7. Kamila Kawałkowska kl. 5 c – napięcie powierzchniowe – 30 pkt
8. Martyna Czekalska kl. 5 c – 0 pkt
9. Paweł Markowski kl. 5 c – 0 pkt
10. Tymoteusz Paliński kl. 5 c – 0 pkt
11. Marcel Jaroć kl. 5 c – krystalizacja – 30 pkt
12. Adrian  Jackiewicz kl. 5 b – zabawa z magnesami i prądem – 30 pkt
13. Marcin Wilkosz kl. 5 c – jajko w butelce – 20 pkt
14. Michał Kolada kl. 5 c – tarcie i ruch – 30 pkt
15. Wiktoria Sawicka kl. 5 c – 0 pkt
16. Kacper Dudek kl. 5 c – mieszanie substancji – 20 pkt

III etap – test przyrodniczy

KLASA IV max 19 pkt)

1. Michał Wolarz kl. IV b – 8 pkt
2. Bartosz Olechnowicz kl. IV a – 14 pkt
3. Igor Musznicki kl. IV a – 10 pkt

KLASA V (max 35 pkt)

1. Urszula Tracz kl. V a – 26 pkt 
2. Kamila Kawałkowska kl. V c – 23 pkt 
3. Marcel Jaroć kl. V c – 21 pkt 
4. Adrian Jackiewicz kl. V b – 26 pkt 
5. Marcin Wilkosz kl. V c – 21 pkt
6. Michał Kolada kl. V c – 29 pkt 
7. Kacper Dudek kl. V c – 22 pkt

————————————————————————————————————————————————————-

LIGA JĘZYKOWA:

I etap – test gramatyczno-leksykalny

Klasy IV

I miejsce – Magdalena Cymek i Bartosz Olechnowicz z klasy 4a
II miejsce – Maciej Szymański z klasy 4a
III miejsce – Klaudia Opolska z klasy 4c
IV miejsce – Oliwia Nazaruk z klasy 4c

Klasy V

I miejsce – Daria Bartecka z klasy 5b i Tymoteusz Paliński z klasy 5c
II miejsce – Bartłomiej Świnder z klasy 5b
III miejsce – Malwina Słomska z klasy 5b
IV miejsce – Marcin Wilkosz z klasy 5c

Klasy VI

I miejsce – Michał Fijałkowski i Jakub Prach z klasy 6a
II miejsce – Michał Batruch z klasy 6a
III miejsce – Susanna Karzelek z klasy 6a
IV miejsce – Jakub Wantoch-Rekowski z klasy 6b
V miejsce Wiktor – Zagdan z klasy 6a

II etap 

Klasy IV

1. Magdalena Cymek 80%
2. Bartosz Olechnowicz 73%
3. Kornelia Wirkus 60 %
4. Alicja Dominiak 53 %

Klasy V – VI 

1. Bartosz Świnder 100%
2.Jakub Janikowski, Jakub Prach, Oskar Maciejak 93%
3. Daria Bartecka 87%
4. Michał Kolada, Wiktor Zagdan, Jakub Wantoch-Rekowski 80%

III etap – czytanie ze zrozumieniem

Klasy V

I miejsce –  Daria Bartecka 94% oraz Tymoteusz Paliński 94%
II miejsce – Malwina Słomska 88% oraz Bartek Świnder 82%
III miejsce – Kacper Marciszonek 76%

Klasy VI

I miejsce – Jakub Prach 88%
II miejsce – Michał Batruch 76% oraz Jakub Wantoch -Rakowski 76%
III miejsce – Jakub Holeniszczy 70%

IV etapu – test leksykalny

Klasy IV 

I miejsce – Aleksandra Kurczyn
II miejsce – Bartosz Olechnowicz
III miejsce – Magdalena Cymek

Klasy V

I miejsce – Bartosz Świnder
II miejsce – Tymoteusz Paliński
III miejsce – Malwina Słomska

Klasy VI 

I miejsce – Michał Batruch oraz Jakub Prach
II miejsce – Jakub Wantoch- Rekowski, Martyna Nachyła, Marcin Jakubowski, Jakub Holeniszczy
III miejsce – Wiktor Zagdan

————————————————————————————————————————————————————-

SPORTOWA LIGA MISTRZÓW:

Turniej tenisa stołowego w ramach Sportowej Ligi Mistrzów

CHŁOPCY:
1. DOMINIK SUJKA 40 PKT
2. ROBERT KOŚMIDER 30 PKT
3. DANIEL MACIEJSKI 20 PKT
4. MICHAŁ BATRUCH 10 PKT
5-8. ROBERT ZDYBAŁ 5 pkt, MARCEL JAROĆ 5 pkt, KACPER NOWAK 5 pkt

DZIEWCZYNKI:
1. MONIKA MISTEREWICZ 40 PKT
2. DOMINIKA GORZELAK 30 PKT