***

Konkurs gramatyczny z języka polskiego

I miejsce – Tymoteusz Paliński kl. VI c
II miejsce – Michał Kolada kl. VI c

***

XII szkolny Konkurs Literacki dla klas trzecich

Złote pióroMateusz Hann kl. III c
Wyróżnienie – Julia Zdrojewska z kl. III b i Natalia Gadzińska z kl. III a

***

Konkurs z języka angielskiego

klasa III
I miejsce – Kapcer Czarniak kl. III b
II miejsce – Mateusz Hann kl. III c
III miejsce – Julia Zdrojewska kl. III b

klasa IV
I miejsce – Magdalena Cymek kl. IV a
II miejsce – Igor Musznicki kl. IV a
III miejsce – Wiktor Izychart kl.IV a

klasa VI
I miejsce – Michał Batruch kl. VI a
II miejsce – Oskar Maciejak kl. VI b
III miejsce – Jakub Wantoch-Rekowski kl. VI b

***

Szkolny etapu Konkursu Literackiego story cubes

I miejsce – Michał Fijałkowski kl. VI a
II miejsce – Igor Musznicki kl. IV a
III miejsce – Wiktor Zagdan  kl. VI a 
Wyróżnienie: Michał Batruch kl. VI a, Piotr Rajkowski kl. VI a

***

Szkolny Konkurs Ekologiczny dla klas 6 

I miejsce – Maksymilian Zając kl. VI b

***

Konkurs Supermatematyk klas I

I miejsce – Maja Jarmuł kl. I b
II miejsce – Agnieszka Matowicz kl.Ia, Nikola Rubinowicz kl. I b 
III miejsce – Aleksander Trusiak kl. I a

***

Konkurs „Święty papież z Polski”

Klasy I – III

Laureaci – Natan Kowalewski kl. II b, Julia Zdrojewska kl. II b, Oliwia Gaj kl. II b, Mariusz Gaj kl. III a, Mikołaj Żydzianowski kl. II b
Wyróżnienia – Ania Suśniak kl.II b, Alicja Suśniak kl. II b, Wiktoria Trojanowicz kl. II b, Paweł Ludwisiak kl. II a, Kacper Górecki kl. II a, Bartosz Grad kl. III a, Agnieszka Matowicz kl. I a

Klasy IV – VI

Laureaci – Urszula Tracz kl.V a, Susana Karzelek kl. VI a, Ewelina Brzezińska kl. VI b
Wyróżnienia – Kacper Walukiewicz kl. VI b, Monika Misterewicz kl. V b,  Maria Ciemińska kl. IV b

***

Konkurs literacki z j. angielskiego

I miejsce – Adrian Jackiewicz kl. V b
II miejsce – Susanna Karzelak kl. VI a
III miejsce – Monika Misterewicz kl. V b

Wyróżnienia: Marcin Jakubowski kl. VI b, Kacper Walukiewicz kl VI b, Michał Batruch kl. VI a, Wiktor Zagdan kl. VI a, Martyna Malczewska kl. V b, Jakub Wantoch – Rekowski kl. VI b, Daria Bartecka kl. V b i Urszula Tracz V a

***

Szkolny Konkurs Literacki „Zdarzyło się to w …” zorganizowanego z okazji 10 rocznicy wstąpienia Polski do UE

I miejsceMaciej Szymański kl. IV a  – „Ciocia Mela i Bruksela”
II miejsceBartosz Olechnowicz kl. IV a – „Zdarzyło się to w Paryżu”
III miejsceMarcin Jakubowski – kl. VI b – „Zdarzyło się to w Amsterdamie”

***

Szkolny Konkurs Euroqiuz

I miejsce – Michał Batruch kl.VI a, Kacper Dudek kl. V c, Tymoteusz Paliński kl.V c
II miejsce – Marcin Jakubowski kl.VI b
III miejsce – Michał Fijałkowski kl.VI a, Konrad Trąbczyński kl.V c, Kacper Walukiewicz kl.VI b

***

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych i krajach Unii Europejskiej dla uczniów klas IV-VI

I miejsce – Magdalena Cymek kl. IV a 
II miejsce – Emina Aslan kl. VI b i Michał Fijałkowski kl. VI a 
III miejsce – Jakub Holeniszczy kl. VI a, Hubert Kowalski kl. VI a, Marcin Jakubowski kl. VI b, Jakub Wantoch-Rekowski kl. VI b i Monika Misterewicz kl. V b

***

Szkolny konkurs o Londynie dla uczniów klas trzecich

I miejsce – Stanisław Adamowicz kl. III c 
II miejsce – Anna Mróź  kl. III c 
III miejsce – Olgierd Król kl. III c 

***

Szkolny konkurs dla klas czwartych pt. „Spotkanie z baśnią”

I miejsce – Kornelia Wirkus kl. IV c
II miejsce – Ola Kurczyn kl. IV a, Oliwia Wieliczko kl. IV a, Bartek Olechnowicz kl. IV a
III miejsce – Dominika Witkowska kl. IV a
Wyróżnienia – Karolina Moroń  kl. IV c, Natalia Karwecka kl. IV b, Oliwia Nazaruk kl. IV c, Klaudia Opolska kl. IV c, Kinga Tatera  kl. IV c, Małgorzata Puchalska  kl. IV c

***

Szkolny etap konkursu ortograficznego dla uczniów klas trzecich

I miejsce – Kacper Czarniak –  kl. III b 
II miejsce – Natalia Pacholska – kl. III b 
III miejsce – Klaudia Balawelder –  kl. III a 

***

Szkolny etap Turnieju BRD

dziewczęta:
I miejsceEwelina Brzezińska kl. 6b
II miejscePaulina Ostrycharz kl. 6b
III miejsceNatalia Kowalska kl. 6a

chłopcy:
I miejsceMichał Fijałkowski kl. 6a
II miejsceMarcin Jakubowski kl. 6b
III miejsceHubert Kowalski kl. 6a

***

Szkolny Etap „SACRUM w Literaturze Polskiej” klas I -III

Do finału przeszli uczniowie

Martyna Fau kl. I a
Aleksandra Olesiak kl II a
Anna Mróz kl. III a

Wyróżnienie: Alicja Suśniak kl. II b, Anna Suśniak kl. II b, Katarzyna Fijałkowska kl. II c, Kacper Kozłowicz kl. II c, Maksymilian Pyzio kl. II c, Weronika Zawistowska kl. III a, Kornelia Prajnowska kl. III a, Julia Bieniek kl. III b

***

Szkolny Konkurs Recytatorski „Sacrum w Literaturze”

Klasy IV
I miejsce – Oliwia Nazaruk kl. IV c
II miejsce – Błażej Murawski kl. IV b
III miejsce – Natalia Karwecka kl. IV b

Klasy V
I miejsce – Tymoteusz Paliński kl. V c
II miejsce – Klaudia Bartusik kl. V b
III miejsce – Marcin Wilkosz kl. V c

Klasy VI
I miejsce – Michał Fijałkowski kl. VI a

***

Szkolny Konkurs Plastyczny „Kocham Matkę Ziemię”

Klasy II
I miejsceAleksandra Olesiak kl. II a
II miejsce Dawid Kaczmarek kl. II c i Tymoteusz Stasiak kl. II b
III miejsceWiktor Makijewski i Kasia Fijałkowska  kl. II c

Klasy III: 
I miejsceAlicja Zając kl. III b
II miejsce Małgosia Batruch kl. III c

***

Konkurs ortograficzny dla uczniów klas II „Ortograficzne potyczki”

I miejsce – mistrz ortografii – Katarzyna Fijałkowska kl. II c
II miejsce – I wicemistrz – Adam Łokietek kl. II b
III miejsce – II wicemistrz – Wiktoria Trojanowicz kl. II b

***

I etap Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzna Polszczyzna

I miejsce: 
Martyna Malczewska kl. Vb
Zuzanna Karzelek kl. VIa
Michał Batruch kl. VIa
Michał Fijałkowski kl. VIa

II miejsce:
Malwina Słomska kl. Vb
Martyna Nachyła kl. VIb
Adrian Jackiewicz kl. Vb
Michał Kolada kl. Vc
Tymoteusz Paliński kl. Vc

III miejsce: Wiktor Zagdan kl. VIa

***

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Klasy IV:
I miejsceMagdalena Cymek kl. IV a
II miejsceBartosz Olechnowicz kl. IV a
III miejsceKlaudia Opolska kl. IVc

Klasy V
I miejsce – Michał Kolada kl. V c
II miejsce – Klaudia Bartusik kl. V b
III miejsce – Wiktoria Sawicka kl. V c

Klasy VI
I miejsce – Susanna Karzelek kl. VI a
II miejsceMartyna Nachyła kl. VI b, Michał Batruch kl. VI a, Aleksandra Kłososka kl. VI a, Magdalena Olejniczak kl. VIa

Mistrzem Szkoły został Michał Kolada z klasy V c
Vice mistrzem Szkoły została Klaudia Bartusik z klasy V b

***

Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż dla chłopców i dziewcząt z klas IV- VI

KLASY IV CHŁOPCY
1. Maciej Marczak
2. Konrad Hubel
3. Aleksander Sujka

KLASY V DZIEWCZYNKI
1. Martyna Doluk
2. Dominika Mroszczyk

KLASY V CHŁOPCY
1. Kacper Nowak
2. Dawid Kowalewski
3. Dominik Sujka

KLASY VI DZIEWCZYNKI
1. Wanessa Olszewska
2. Martyna Nachyła
3. Susanna Karzelek

KLASY VI CHŁOPCY
1. Robert Zdybał
2. Hubert Kowalski

***

II Festiwal Piosenki Ziomowej organizowany przez świetlice szkolną dla klas I-III.

I miejsce
Zespół: Maria Zawistowska i Weronika Zawistowska kl. III a
Solista: Igor Domaros kl. I a

II miejsce
Zespół: Ania Mróz i Małgosia Batruch kl. III c
Solista: Maciej Olechowicz kl. IIb

III miejsce
Zespół: Oliwia Gaborska i Nicola Rubinowicz kl. I b

Solistka: Wiktoria Matowicz kl. II c

***

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

I miejsceBartosz Olechnowicz kl. IV a
II miejsceAdam Kosna kl. IV a
III miejsceMaciej Szymański kl. IV a

***

Konkurs konstrukcyjny „WARZYWNA KUKIEŁKA” dla klas O – III

I miejsce – Jonathan Smok – kl. I b oraz Krzysztof Malczewski – kl. O a
II miejsce – Dominika Żmuda – kl. O a oraz Krzysztof Naskiewicz – kl. O b
III miejsce – Wojciech Kowalczyk – kl. O a, Anna Siwek – kl. O b oraz Nikola Wojsz – kl. O a

Wyróżnienia otrzymali: Marcin Zblewski – kl. O a, Marcin Łukomski – kl. O a, Oliwier Kowalewicz – kl. O A oraz Aleksandra Olesiak – kl. II A

***

Konkursu plastyczny dla klas I-III „Idzie jesień po parku, lesie”.

I miejsce – Igor Domaros kl. I a
II miejsce – Oliwia Gaborska kl.I b
III miejsce – Anna Suśniak kl. II b, Kornelia Mielczarek kl.II c, Agnieszka Matowicz kl.I a

***

Konkurs plastyczny zorganizowany przez SU 0 – III „STWOREK ŚMIECIOREK”

I miejsce – Oliwia Klekowiecka kl.II a i Jonatan Smok kl.I b
II miejsce – Oliwia Grabowska kl.I b i Kacper Kozłowicz kl.II c
III miejsce – Julia Kraszewska kl.II a i Aleksandra Olesiak kl.II a
Wyróżnienia: Natan Kowalewski kl.II b, Agnieszka Matowicz kl.I a, Tymoteusz Stasiak kl.II b

***

Konkurs „Jesienne figurki z warzyw i owoców” organizowany przez świetlicę szkolną.

I miejsce – Michał Stępień klasa II c
II miejsce – Aleksandra Olesiak klasa II a
III miejsce – Błażej Murawski klasa IV b
Wyróżnienie – Michał Sadecki klasa I a, Agnieszka Matowicz klasa I a, Maciej Olechnowicz klasa II b, Mikołaj Żydzianowski klasa II b, Zosia Królikowska klasa II b