***

I miejsce – Sandra Jackiewicz 
wyróżnienie  – Aleksandra Olesiak

VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Klas II „Bezpieczeństwo podczas wakacji zależy od nas”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Słupsku

***

I miejsce – Michał Fijałkowski kl. VI a
Wyróżnienie – Igor Musznicki kl. IV a

w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Graj, opowiadaj i pisz ze Story Cubes”

***

II miejsce – Kamila Kawałkowska kl. V c

w konkursie fotograficznym „Fotogeniczny Słupsk”
zorganizowanym przez Gimnazjum nr 5 w Słupsku

***

III miejsce  – Marcin Jakubowski kl. VI b

w III Konkursie o tematyce BRD pt. „Podróżuję i rymuję”
zorganizowanym przez WORD w Słupsku

***

V miejsce – Wiktor Zagdan kl. VI a

w VII Konkursie Plastycznym pt. „Znam przepisy ruchu drogowego”
zorganizowanym przez WORD w Słupsku –

***

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Tymoteusz Paliński kl. V c
Wyróżnienia – Daria Bartecka kl. V b Michał Batruch kl. VI a

X Konkursie Języka Angielskiego
zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku

***

III miejsce – ex aequo – Michał Batruch kl. VI a, Aleksandra Kłosowska kl. VI a
Kacper Kaczmarek kl. IV b

Konkursie Plastycznym „Podróże Słupskiego Chłopczyka”
ogłoszonego przez Pana Macieja Kobylińskiego – Prezydenta Miasta Słupska

***

laureat w kategorii poezja – Marcin Jakubowski kl. VI b

XXX Międzynarodowym Konkursie Literackim Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej 
zorganizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Słupsku 

***

III miejsce w XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego  „Wielkanoc na Pomorzu” w kategorii kartka świąteczna  – Urszula Tracz kl. V a

***

II miejsce – Tymoteusz Paliński kl. V c
wyróżnienie – Susanna Karzelek kl. VI a

w ustnym etapie Małego Finału Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzna Polszczyzna dla uczniów szkół podstawowych 

***

W kategorii Żaczek:

Laureat – Anna Suśniak – kl. II b
Nagroda średnia – Alicja Suśniak kl. II b
Wyróżnienie – Tymoteusz Stasiak kl. II b
Wyróżnienie – Mikołaj Żydzianowski kl. II b

W kategorii Maluch:

Wyróżnienie – Mateusz Hann kl. III c
Wyróżnienie – Oliwia Nazaruk kl. IV c
Wyróżnienie – Bartosz Olechnowicz kl. IV a
Wyróżnienie – Oliwia Wieliczko kl. IV a

W kategorii Beniamin:

Wyróżnienie – Michał Kolada – kl. V c
Wyróżnienie – Tymoteusz Paliński kl. V c
Wyróżnienie – Daniel Maciejski kl. V b

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2014”

***

laureaci Marcin Jakubowski z kl. VI b oraz Kuba Tomas z kl. VI b

 w konkursie z języka angielskiego pt. „Once upon a time”
zorganizowanym przez Gimnazjum nr 3 w Słupsku

***

I miejsce – zespół „Jedynki”
III miejsce solistka – Martyna Czekalska kl. V c

XI Konkursie Piosenki Turystycznej „Tramp”

***

II miejsce –Anna Suśniak i Maciej Olechnowicz z kl. II b

 Międzyszkolnym Konkursie o Promocji Zdrowia
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Słupsku

***

I miejsce – drużyna w składzie: Ewelina Brzezińska z kl. VI b, Paulina Ostrycharz z kl. VI b, Michał Fijałkowski z kl. VI a, Marcin Jakubowski z kl. VI b 

w etapie rejonowym XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

***

II miejsce – Oliwia Klekowiecka kl. II a
wyróżnienie – Aleksandra Olesiak kl. II a
wyróżnienie – Alicja Suśniak kl. II b

VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Znamy bohaterów lektur klas drugich”

***
I miejsce Dominik Sujka kl. V c
II miejsce Robert Kośmider kl. VI a

w lidze bowlingowej (kręgle)

***

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Szkół Podstawowych „Matematyczne łamigłówki” o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Słupsku – Michał Fijałkowski kl. VI a

***

wyróżnienie – Robert Kośmider, Michał Batruch, Susanna Karzelek, Michał Fijałkowski i Wiktor Zagdan z kl. VI a
nagroda specjalna – Michał Fijałkowski
 kl. VI a

w konkurs plastyczno – literacki „Na mapie świata jest takie miejsce”
zorganizowany przez Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

***

II miejsce – Tymoteusz Paliński – SP 1 w Słupsku /klasy V
wyróżnienie – Anna Mróz – SP 1 w Słupsku /klasy III
wyróżnienie – Oliwia Nazaruk – SP 1 w Słupsku /klasy IV

XXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „SACRUM W LITERATURZE POLSKIEJ”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku

***

III miejsce – Mikołaj Krepicz kl. III c

II Wojewódzkim Konkursie na grafikę komputerową „Komputerowa pisanka” 
zorganizowanym przez Zespół Szkół w Siemianicach

***
I miejsce w kategorii wykonawców z grup przedszkolnych – Nikola Wojsz kl. 0 a
wyróżnienie w kategorii klas drugich – Maksymilian Pyzio kl. II c
wyróżnienie w kategorii klas trzecich – Aniela Markowska kl. III c

II Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej 
zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku

***

 I miejsce – Tomasz Parzych, Kacper Kaczmarek z klasy IV b i Bartosz Olechnowicz z klasy IV a 

Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Słupsku i Regionie
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Słupsku 

***

indywidualnie – I miejsceMichał Kolada kl. V c

drużynowo – II miejsceMichał Kolada i Tymoteusz Palińki kl. V c

XI Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno – Informatycznym dla klas V
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku

***

II miejsce –  Jakub Adamów kl. IV a
specjalną nagrodę – Aleksandra Olesiak kl. II  a

w konkursie „Świat alkoholizmu, narkotyków oraz przemocy w rodzinie widziany oczyma dziecka”
zorganizowanym przez Stowarzyszenie Krokus Centrum Trzeźwości w Słupsku

***

Srebrna Kotwica – Tymoteusz Paliński kl. V c
Brązowa Kotwica – Michał Fijałkowski kl. VI a

Wyróżnienia:
Robert Kośmider kl. VI a
Bartosz Olechnowicz kl. IV a

XIII Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim o „Laur Słupskich Kotwic”

***

Finaliści

Michał Kolada z kl. V c i Michał Fijałkowski kl. VI a

Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego

***

I miejsce – drużyna w składzie: Daniel Maciejski, Tomasz Parzych, Adam Kosma strzelał, Kacper Nowak, Maciej Olechnowicz,  Konrad Trąbczyński, Dominik Bernac

w XXXVIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP4

***

II miejsce – drużyna w składzie: Susanna Karzelek i Wiktor Zagdan z klasy VI a

Międzyszkolnym Konkursie Literackim „LEKTUROWY ZAWRÓT GŁOWY – PIERWSZE UCZUCIA”
zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 4 w Słupsku

***

I miejsce – Tymoteusz Paliński kl V c

w konkursie języka angielskiego HELLO
zorganizowany przez Usteckie Towarzystwo Oświatowe

***

II miejsceMichał Kolada kl. V c

w Międzyszkolnych Potyczkach Matematycznych dla klas V
zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 4 w Słupsku

***

Drużyna w składzie: Tymoteusz Paliński kl. V c, Michał Kolada kl. V c, Michał Fijałkowski kl. VI a

zajęła I miejsce

Mistrz Wiedzy Historycznej – Michał Kolada kl. V c

w XII Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Poczet królów i książąt polskich” – „Królowie elekcyjni” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Słupsku

***

Anna Mróz z klasy III c

zajęła III miejsce

XXI Konkursie „Boże Narodzenie w twórczości plastycznej dzieci i młodzieży”
zorganizowanym przez Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku.

***
Drużyna w składzie: Marcel Jaroć, Dominik Sujka, Paweł Markowski, Kacper Kaczmarek, Tomasz Parzych, Kacper Grabarczyk, Dawid Kaczmarek, Aleksander Sujka, Michał Wolarz, Krzysztof Górski, Jakub Czerwiński, Eryk Pirtin, Maciej Marczak 

zajęła II miejsce w Feryjnym Turnieju Unihokeja
***
Michał Kolada z klasy V c oraz Michał Fijałkowski z klasy VI a
zakwalifikowali się do III stopnia kuratoryjnego konkursu matematycznego dla szkół podstawowych województwa pomorskiego (etap wojewódzki)
***

WYRÓŻNIENIE

„Moje szczęśliwe życie bez agresji” dla Adama Łokietek z klasy II b
„Stop-agresji i przemocy” dla Oliwii Klimek z klasy IV a

Międzyszkolnym Konkursie Literackim

***
III miejsce – Anna Mróz z klasy III c
 w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Poezja Juliana Tuwima”
zorganizowanym przez ODN w Słupsku.
***

Tymoteusz Paliński z klasy V c, Michał Fijałkowski z klasy VI a, Susanna Karzelek z klasy VI a, Marcin Jakubowski z klasy VI b, Michał Kolada z klasy V c oraz Wiktor Zagdan z klasy VI a

zakwalifikowali się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego

***

Michał Kolada z klasy V c oraz Michał Fijałkowski z klasy VI a

zakwalifikowali się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki

***

Wyróżnienie – (solo) Martyna Czekalska kl. V c

Wyróżnienie – (zespołowo) „Jedynki” – Martyna Czekalska, Kamila Kawałkowska, Wiktoria Lizinczyk i Tymoteusz Paliński kl. V c

VII Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy”

***

II miejsce – Tymoteusz Paliński z kl. V c
Wyróżnienia – Kamila Kawałkowska z kl. V c oraz Oliwia Klimek z kl. IV a

konkursie ekologicznym „Wspólnie dbamy o środowisko – edycja 2013″
zorganizowanym przez PGK w Słupsku

***

wyróżnienie – Michał Fijałkowski klasa VI a

VII Wojewódzkim Konkursie Sienkiewiczowskim

***

III miejsce zespołowo – Michał Kolada, Paweł Markowski, Kacper Dudek z klasy Vc

XI Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym „Bez nałogów”

***

III miejsce – drużyna w składzie: Dominik Sujka kl. V c i Robert Kośmider kl. VI a

w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży tenisa stołowego chłopców.

***

Drużyna w składzie: DOMINIK SUJKA, KLAUDIUSZ ROMEJKO, KACPER NOWAK, MARCIN JAKUBOWSKI, MARCEL JAROĆ, OSKAR OSTYŃSKI,  TYMOTEUSZ PALIŃSKI, PAWEŁ MARKOWSKI, MICHAŁ BATRUCH, HUBERT FOIT, DOMINIK MAJEWSKI

wygrała półfinały wojewódzkie w unihokeju.

***

Drużyna w składzie: Dominik Sujka, Marcin Jakubowski, Hubert Foit, Kacper Nowak, Paweł Markowski, Marcel Jaroć, Michał Batruch, Klaudiusz Romejko, Oskar Ostyński

MISTRZAMI SŁUPSKA W UNIHOKEJU w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – Mistrzostwo Słupska w unihokeju.

***

Drużyna w składzie: Aleksandra Naskiewicz, Wanessa Olszewska, Gabrysia Pacek, Martyna Nachyła, Susanna  Karzelek, Aleksandra Kłosowska, Dominika Gorzelak, Monika Misterewicz, Martyna Doluk

VICE – MISTRZOSTWO SŁUPSKA DZIEWCZĄT w unihokeju

***

Laureatka – Aleksandra Prażak z klasy IV b oraz Zuzanna Kucharska z klasy III b.

Jubileuszowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „Mój Kościół na Pomorzu”

***

indywidualnie II miejsceMagdalena Cymek z klasy IV a

w I Słupskim Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas czwartych „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”

***

drużynowo – Dominik Sujka & Adam Kosna III miejsce.

indywidualnie – IV miejsce Adam Kosna klasa IV a
V miejsce – Dominik Sujka klasa V c

w zawodach o Złoty Haczyk Prezydenta Słupska

***

Drużyna w składzie: Adam Kosna, Tomasz Parzych, Dominik Sujka, Bartosz Olechnowicz, Dawid Kowalewski, Daniel Maciejski, Konrad Trąbczyński, Mateusz Gesek, Dominik Bernac

wygrali półfinał wojewódzki w Turnieju o Puchar Donalda Tuska

Adam Kosnanajlepszy strzelec turnieju

***

Drużyna w składzie: Adam Kosna, Tomasz Parzych, Dominik Sujka, Bartosz Olechnowicz, Kacper Nowak, Dawid Kowalewski, Daniel Maciejski, Dawid Czekała, Konrad Trąbczyński, Filip Więcek, Kacper Grabarczyk

wygrała eliminacje do Turnieju o Puchar Donalda Tuska

Adam Kosna – najlepszy strzelec turnieju

***

II miejsce – drużyna w składzie Kacper Nowak, Dominik Sujka, Marcel Jaroć, Tymoteusz Paliński, Paweł Markowski, Marcin Jakubowski, Michał Batruch, Hubert Foit, Oskar Ostyński, Klaudiusz Romejko

w turnieju im. T. Gwiżdza