LIGA POLONISTYCZNA:

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas IV – VI

Klasy IV

I miejsce ex æquo Michał Kolada i Tymoteusz Paliński kl. IV c – 50 pkt
II miejsce – Wiktoria Sawicka kl. IV c– 40 pkt
III miejsce – Kamila Kawałkowska kl. IV c – 30 pkt

Klasy V

I miejsce – Wiktor Zagdan kl. V a – 50 pkt
II miejsce – Michał Fijałkowski kl. V a – 40 pkt
III miejsce – Ola Naskiewicz kl. V a – 30 pkt
wyróżnienie – Michał Batruch kl. V a, Marcin Jakubowski kl. V b, Julia Korczyk kl. V b

Klasy VI

I miejsce – Natalia Wojciechowska kl. VI a – 50 pkt
II miejsce ex æquo – Jakub Marciszonek kl. VI a i Michał Wojaczek kl. VI b – 40 pkt
III miejsce – Julia Jakimowicz kl. VI a– 30 pkt

Szkolny Konkurs Recytatorski „Jesień z Tuwimem”

Klasy IV

I miejsce – Urszula Tracz kl. IV a, Kamila Kawałkowska kl. IV c
II miejsce – Michał Kolada kl. IV c

Klasy V

I miejsce – Ola Naskiewicz kl. V a, Michał Fijałkowski kl. V a, Wiktor Zagdan kl. V a
II miejsce – Ola Kłosowska kl. V a
III miejsce – Julia Korczyk kl. V b, Robert Zdybał kl. V a

Klasy VI

I miejsce – Natalia Wojciechowska kl. VI a

Konkurs Frazeologiczny

Szkolny Konkurs Frazeologiczny dla uczniów klas szóstych przeprowazony w ramach Ligi Języka Polskiego

I miejsce – Kacper Bukarewicz kl. VI a
II miejsce – Julia Capar kl. VI b
III miejsce – Natalia Wojciechowska kl. VI a

————————————————————————————————————————————————————-

LIGA ARTYSTYCZNA:

Szkolny konkurs plastyczny „Szkoła w moich oczach” kl. IV – VI:

I miejsce – Bohdan Lewczyk kl. V a – 10 pkt
II miejsce – Kamila Kawałkowska kl. IV c – 7 pkt
III miejsce – Magdalena Olejniczak kl. V a – 5 pkt

Szkolny konkurs techniczny ” Maskotka Turnieju BRD”

I miejsce – Natalia Kowalska kl. V a – 10 pkt

Szkolny konkurs plastyczny „Mikołaj i Muminki”

I miejsce – Natalia Kowalska kl. V a – 10 pkt
II miejsce – Kamila Kawałkowska kl. IV c – 7 pkt
III miejsce – Wiktoria Sawicka kl. IV c – 5 pkt
Wyróżnienie – Julia Bilek kl. IV c – 3 pkt

Konkurs informatyczno – plastyczny pt. „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”.

I miejsce – Julia Kraska kl. VI b – 10 pkt
II miejsce – Ewa Dargiel kl. VI a – 7 pkt
III miejsce – Kamila Kawałkowska kl. IV c i Aleksandra Krawczyk kl. IV b – 5 pkt
Wyróżnienia: 
Michał Batruch kl. V a – 3 pkt
Aleksandra Majek kl. VI a – 3 pkt
Magdalena Olejniczak kl. V a – 3 pkt 
Paulina Kalata kl. VI a – 3 pkt
Sandra Jankowska kl. IV b – 3 pkt
Wiktoria Lizinczyk kl. IV c – 3 pkt
Martyna Czekalska kl. IV c – 3 pkt

Szkolny konkurs plastyczny „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu „

I miejsce:
Kamila Kawałkowska kl. IV c – 10 pkt

Hanna Puchalska kl. VI b – 10 pkt
Jakub Marciszonek kl. VI a – 10 pkt
Agnieszka Ciepłuch kl. IV c – 10 pkt
Marek Rzelek kl. VI a – 10 pkt

Szkolny konkurs plastyczno – techniczny pt. „Bezpieczny powrót z wakacji”

I miejsce – Natalia Kowalska z kl. V a – 10 pkt oraz Wiktor Zagdan z kl. V a – 10 pkt
II miejsce – Ewelina Brzezińska z kl. V b – 7 pkt

Konkurs informatyczny: „Mistrz klawiatury”

I miejsce – Konrad Trąbczyński kl. IV c – 10 pkt
II miejsce – Aleksandra Krawczyk oraz Sandra Jankowska z kl. IV b – 7 pkt
III miejsce – Kamila Kawałkowska kl. IV c – 5 pkt
Wyróżnienie – Martyna Czekalska kl. IV c – 3 pkt

Szkolny konkurs „Jak oni śpiewają”

I miejsce:
Nikodem Górecki kl. IV b – 10 pkt
Aleksandra Krawczyk IV b – 10 pkt
Martyna Czekalska IV c – 10 pkt
zespół: Monika Misterewicz kl. IV b, Sandra Jankowska kl. IV b, Anna Glińska kl. IV b, Karolina Jachimowska kl. IV b, Wiktoria Lizinczyk kl. IV c oraz Kamila Kawałkowska kl. IV c – po 10 pkt

————————————————————————————————————————————————————–

LIGA MATEMATYCZNA:

PAŹDZIERNIK 2012

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 26 pkt

Wiktoria Lizinczyk IV c – 26 pkt
Michał Kolada IV c – 26 pkt
Paweł Markowski IV c – 26 pkt
Marcel Jaroć IV c – 24 pkt
Monika Misterewicz IV b – 24 pkt
Martyna Czekalska IV c – 24 pkt
Kacper Dudek IV c – 21 pkt
Tymoteusz Paliński IV c – 21 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 18 pkt
Wiktoria Sawicka IV c – 17 pkt
Daniel Maciejski IV b – 16 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 13 pkt

Marcin Jakubowski V b – 13 pkt
Michał Fijałkowski V a – 13 pkt
Aleksandra Naskiewicz V a – 13 pkt
Michał Batruch V a – 13 pkt
Wiktor Zagdan V a – 12 pkt
Oskar Ostyński V b – 11 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

Jakub Marciszonek VI a – 16 pkt
Adrian Nowakowski VI b – 14 pkt
Karol Stachyra VI a – 9 pkt

LISTOPAD 2012

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

Michał Kolada IV c – 18 pkt
Konrad Trąbczyński IV c – 16,5 pkt
Paweł Markowski IV c – 16 pkt
Monika Misterewicz IV b – 16 pkt
Marcel Jaroć IV c – 16 pkt
Kacper Dudek IV c – 16 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 16 pkt
Wiktoria Lizinczyk IV c – 14,5 pkt
Tymoteusz Paliński IV c – 13 pkt
Dawid Kowalewski IV a – 10 pkt
Dawid Czekała IV a – 10 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 14 pkt

Michał Fijałkowski V a – 14 pkt
Aleksandra Naskiewicz V a – 14 pkt
Michał Batruch V a – 14 pkt
Marcin Jakubowski V b – 13 pkt
Wiktor Zagdan V a – 12 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

Adrian Nowakowski VI b – 14 pkt
Karol Stachyra VI a – 13 pkt
Mateusz Borkowski VI a – 12 pkt
Adrian Miszta VI a – 5 pkt
Michał Borowiec VI a – 5 pkt
Kacper Bukarewicz VI a – 3 pkt

GRUDZIEŃ 2012

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 19 pkt

Michał Kolada IV c – 19 pkt
Martyna Czekalska IV c – 19 pkt
Tymoteusz Paliński IV c – 19 pkt
Natalia Piotrowska IV c – 19 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 19 pkt
Paweł Markowski IV c – 19 pkt
Marcel Jaroć IV c – 17,5 pkt
Monika Misterewicz IV b – 17 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 15 pkt

Michał Fijałkowski V a – 15 pkt
Aleksandra Naskiewicz V a – 15 pkt
Marcin Jakubowski V b – 15 pkt
Wiktor Zagdan V a – 15 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 14 pkt

Mateusz Borkowski VI a – 13 pkt
Wiktoria Klimek VI a – 12 pkt
Karol Stachyra VI a – 9 pkt
Kacper Bukarewicz VI a – 4 pkt
Adrian Nowakowski VI b – 3 pkt

STYCZEŃ 2013

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

Michał Kolada IV c – 16 pkt
Paweł Markowski IV c – 16 pkt

Tymoteusz Paliński IV c – 16 pkt
Marcel Jaroć IV c – 15 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 14 pkt
Monika Misterewicz IV b – 14 pkt
Kacper Dudek IV c – 11 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 14 pkt

Michał Fijałkowski V a – 14 pkt
Marcin Jakubowski V b – 14 pkt
Naskiewicz Aleksandra – 11 pkt
Wiktor Zagdan V a – 9 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 19 pkt

Mateusz Borkowski VI a – 17 pkt
Marek Rzelek VI a – 17 pkt
Jakub Marciszonek VI a – 17 pkt
Adrian Nowakowski VI b – 14 pkt
Karol Stachyra VI a – 4 pkt

LUTY 2013

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 13 pkt

Monika Misterewicz IV b – 13 pkt
Paweł Markowski IV c – 13 pkt
Tymoteusz Paliński IV c – 13 pkt
Michał Kolada IV c – 13 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 12 pkt
Marcel Jaroć IV c – 12 pkt
Kacper Dudek IV c – 9,5 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 14 pkt

Marcin Jakubowski V b – 14 pkt
Michał Fijałkowski V a – 14 pkt
Naskiewicz Aleksandra – 11 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

Julia Jakimowicz VI a – 18 pkt
Mateusz Borkowski VI a – 18 pkt
Adrian Nowakowski VI b – 15 pkt

Jakub Marciszonek VI a – 12 pkt
Wiktoria Klimek VI a – 10 pkt

MARZEC 2013

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

Martyna Czekalska IV c – 16 pkt
Michał Kolada IV c – 16 pkt
Paweł Markowski IV c – 16 pkt
Tymoteusz Paliński IV c – 15 pkt
Monika Misterewicz IV b – 15 pkt
Marcel Jaroć IV c – 15 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 12 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

Marcin Jakubowski V b – 17 pkt
Michał Fijałkowski V a – 17 pkt
Aleksandra Naskiewicz – 15 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

Ewa Dargiel VI a – 18 pkt
Wiktoria Klimek VI a – 18 pkt
Jakub Marciszonek VI a – 18 pkt
Julia Jakimowicz VI a – 17 pkt
Mateusz Borkowski VI a – 17 pkt

KWIECIEŃ 2013

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 15 pkt

Tymoteusz Paliński IV c – 15 pkt
Michał Kolada IV c – 15 pkt
Paweł Markowski IV c – 15 pkt
Monika Misterewicz IV b – 15 pkt

Marcel Jaroć IV c – 9 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 8 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 22 pkt
Michał Fijałkowski V a -22 pkt
Aleksandra Naskiewicz – 22 pkt
Marcin Jakubowski V b – 21 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

Jakub Marciszonek VI a – 18 pkt
Adrian Nowakowski VI b – 18 pkt

MAJ 2013

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 42 pkt

Tymoteusz Paliński IV c – 42 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 32 pkt
Michał Kolada IV c – 31 pkt
Paweł Markowski IV c – 27 pkt
Marcel Jaroć IV c – 25 pkt
Monika Misterewicz IV b – 12 pkt

Kacper Dudek – 9 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 42 pkt

Michał Fijałkowski V a -39 pkt
Marcin Jakubowski V b – 37 pkt

Aleksandra Naskiewicz – 23 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 42 pkt

Jakub Marciszonek VI a – 38 pkt
Grzegorz Górawski VI b – 30 pkt

 

———————————————————————————————————————————————————————–

LIGA JĘZYKOWA

I etap:

Językowa Liga Mistrzów
1.Julia Capar 73
2.Julia Szymańska 69.5
3.Wiktoria Żalikowska 68
4.Grzegorz Górawski 66
5.Michał Fijałkowski 64.5
6.Karolina Krzyżanowska 64
7.Jakub Prach 63.5
8.Michał Borowiec 63
9.Marek Rzelek 62.5
10.Julia Jakimowicz 60
11.Wiktor Zagdan 59
12.Krysia Gręda 56.5
13.Weronika Maciejska 55.5
14.Michal Batruch 54.5
15.Jakub Wantoch 49
16.Emina Aslan 48.5
Magda Olejniczak
Martyna Nachyła
17.Dominika Gorzelak 48
18.Oskar Maciejski 46.5
19.Wiktoria Sawicka 46
20.Julia Korczyk 44
21.Marcin Jakubowski 41.5
22.Hubert Kowalski 40.5
Michał Wojaczek
23.Mateusz Trusiak 39.5
24.Wiktoria Korczyk 36
25.Jakub Tomas 35
26.Wojtek Klaman 34
27.Adrian Miszta 25.5

Najlepsi z klas IV – VI

Klasy IV – Wiktoria Sawicka kl. IV c
Klasa V – Michał Fijałkowski kl. V a
Klasa VI – Julia Capar kl. VI b

II etap:

W środę 5 grudnia odbył się II etap szkolnego konkursu „Liga Mistrzów” w zakresie mówienia. Oceniana była płynność językowa, poprawność gramatyczna i bogactwo językowe. W każdej kategorii można było zdobyć 5 pkt uzyskując łącznie 15 pkt. Komisja w składzie : Ewa Pyzio, Marta Żebrowska i Anita Jakubowska przyznały miejsca poszczególnym uczniom:

I miejsce Jakub Wantoch – Rekowski kl. V b
II miejsce Bartek Świnder kl. IV b i Michał Fijałkowski kl. V a
III miejsce Magda Olejniczak kl. V a i Julia Korczyk kl. V b

III etap:

W dniu 6 marca odbył się trzeci etap w ramach konkursu „Liga Mistrzów”. Komisja w składzie : Marta Żebrowska, Dagmara Stachowicz oraz Anita Jakubowska przygotowały test ‚Rozumienie tekstu słyszanego’. Wyniki konkursu :

Klasy IV:

I miejsce Bartek Świnder kl.IV b
II miejsce Kacper arciszonek kl.IV b
III miejsce Martyna Malczewska kl.IV b

Klasy V:

I miejsce Michał Fijałkowski kl.Va
II miejsce Jakub Wantoch – Rekowski kl.Vb

Klasy VI:

I miejsce – Mateusz Borkowski i Grzegorz Górawski z kl. VI a oraz Julia Capar i Julia Szymańska z kl VI b
II miejsce – Jakub Marciszonek kl. VI a oraz Wiktoria Żalikowska kl.VI b
III miejsce – Julia Jakimowicz, Wiktoria Klimek oraz Karolina Krzyżanowska z kl.VI a.

IV etap

Wyniki czwartego etapu w ramach konkursu „Liga Mistrzów” czytanie ze zrozumieniem.

KLASY IV:

I miejsce – Słomska Malwina kl.IV b, Świnder Bartosz kl.IV b, Kolada Michał kl.IV c, Paliński Tymoteusz kl.IV c
II miejsce – Bartecka Daria kl.IV b, Malczewska Malwina kl.IV b
III miejsce – Jackiewicz Adrian kl.IV b, Maciejski Daniel kl.IV b, Marciszonek Kacper kl.IV b

KLASY V:

I miejsce – Fijałkowski Michał kl.V a, Wiktor Zagdan kl.V a
II miejsce – Wantoch – Rekowski Jakub kl.V a

KLASY VI:

I miejsce Górawski Grzegorz kl.VI a
II miejsce – Frejtak Igor kl.VI b, Szymańska Julia kl.VI b
III miejsce – Krzyżanowska Karolina kl.VI a

V etap – umiejętność pisania

Klasy IV:

I miejsce Bartosz Swinder kl. IV b
II miejsce Malwina Słomska i Martyna Malczewska kl. IV b

Klasy V:

I miejsce Wiktor Zagdan kl. V a
II miejsce Jakub Wantoch – Rekowski kl. V b

Klasy VI:

I miejsce Wiktoria Klimek kl. VI a
II miejsce Karolina Krzyżanowska, Jakub Siemieński oraz Grzegorz Górawski kl. VI a
III miejsce Mateusz Borkowski kl. VI a

———————————————————————————————————————————————–

LIGA HISTORYCZNA:

I etap:

1. Martyna Czekalska kl. IVc – 10 pkt
2. Tymoteusz Paliński kl. IVc – 10 pkt
3. Wiktoria Lizinczyk kl. IVc – 10 pkt
4. Kamila Kawałkowska kl. IVc – 10 pkt
5. Cezary Płusa kl. IVc – 10 pkt
6. Michał Kolada IVc – 10 pkt
7. Jakub Marciszonek VIa – 10 pkt
8. Marcin Jakubowski Vb – 10 pkt
9. Wiktor Zagdan Va – 10 pkt
10. Michał Fijałkowski Va – 10 pkt
11. Wiktoria Sawicka IVc – 8 pkt
12. Martyna Nachyła Vb – 8 pkt
13. Michał Batruch Va – 8 pkt
14. Michał Wojaczek – 8 pkt
15. Monika Misterewicz IVb – 6 pkt
16. Kacper Marciszonek IVb – 6 pkt
17. Daniel Maciejski IVb – 6 pkt
18. Marcin Wilkosz IVc – 6 pkt

—————————————————————————————————————————————————-

LIGA PRZYRODNICZA:

I etap:
W dniach 10, 11, 12 kwietnia 2013 odbył się I etap ligi przyrodniczej dla klas IV – VI. Uczestniczyło w niej 37 osób z klas IV – VI. Do drugiego etapu przeszło  20 uczniów.

KLASY IV

MAX 30 PKT 

PRZESZLI  DO II ETAPU

1. Michał  Kolada 4 c -16 pkt
2. Adrian Jackiewicz 4 b -16 pkt
3. Kamila Kawałkowska 4 c – 14 pkt
4. Kacper Marciszonek 4 b – 15 pkt
5. Daniel Maciejski 4 b-14 pkt
6. Wiktoria Sawicka 4 c- 12 pkt
7. Patrycja Mańkowska 4 a – 11 pkt
…………………………………………………………
8. Martyna Malczewska 4 b – 10 pkt

9. Bartosz Ambros 4 b- 10 pkt
10. Sandra Jankowska 4 b- 9 pkt
11. Dorian Laus 4 b – 9 pkt
12. Wanesa Kułdo 4 a – 9 pkt
13. Monika Misterewicz 4 b – 8 pkt
14. Maksymilian Kamiński 4 b – 8 pkt.
15. Anna Glińska 4 b – 4 pkt.

Klasy V

Max 30 pkt

PRZESZLI DO II ETAPU

1. Wiktoria Korczyk 5 b- 14 pkt  
2. Michał Fijałkowski 5 a -11pkt
3. Martyna Nachyła 5 b 11 pkt
4. Hubert Kowalski 5 a -9 pkt
5. Dominika Gorzelak 5 b 9 pkt
6. Jakub Prach 5 a – 9 pkt
7. Julia Korczyk 5 b – 9 pkt
8. Marcin Jakubowski 5 b -9 pkt
…………………………………………………………
9. Michał Batruch 5 a – 8 pkt

10. Ola Naskiewicz 5 a- 8 pkt
11. Jakub Wantoch – Rekowski 5 b – 8 pkt
12. Mateusz Trusiak 5 b -7 pkt
13. Daniel Pawlukiewicz 5 b – 5  pkt
14. Wiktor Zagdan 5 a – 5 pkt

Klasy VI

Max 30 pkt

PRZESZLI DO II ETAPU

1. Julia Capar 6 b- 21 pkt  
2. Kacper Smysło 6 b – 20 pkt

3. Wiktoria Żalikowska 6 b – 15 pkt
4. Szymon Kwiatkowski 6 b- 15 pkt
5. Krystyna Gręda 6 b – 13 pkt
…………………………………………………………
6. Weronika Maciejska 6 b- 11 pkt

7. Michał Wojaczek 6 b -11 pkt
8. Filip Dobosz 6 b – 10 pkt

II etap
W dniu 26 kwietnia 2013 odbył się II etap ligi przyrodniczej dla klas IV – VI. Uczestniczyło w nim 20 osób z klas IV – VI.

II etap

KLASY IV

MAX 35 PKT max razem 65 pkt po II etapach

1. Michał Kolada 4 c – 29 pkt razem 45 pkt
2. Adrian Jackiewicz 4 b – 28 pkt razem 44 pkt
3. Kamila Kawałkowska 4 c – 24 pkt razem 38 pkt
4. Kacper Marciszonek 4 b – 26 pkt razem 41 pkt
5. Daniel Maciejski 4 b – 22 pkt razem 36 pkt
6. Wiktoria Sawicka 4 c – 23 pkt razem 35 pkt
7. Patrycja Mańkowska 4 a – 25 pkt razem 36 pkt

Do III etapu przeszli uczniowie:

1. Michał Kolada 4 c – 45 pkt
2. Adrian Jackiewicz 4 b – 44 pkt
3. Kacper Marciszonek 4 b – 41 pkt

Klasy V

Max 30 pkt max razem 65 pkt po II etapach

1. Wiktoria Korczyk 5 b – 25 pkt razem 39 pkt
2. Michał Fijałkowski 5 a – 28 pkt razem 39 pkt
3. Martyna Nachyła 5 b – 30 pkt razem 41 pkt
4. Hubert Kowalski 5 a – 26 pkt razem 35 pkt
5. Dominika Gorzelak 5 b – 24 pkt razem 33 pkt
6. Kuba Prach 5 a – 25 pkt razem 34 pkt
7. Jula Korczyk 5 b – 25 pkt razem 34 pkt
8. Marcin Jakubowski 5 b – 27 pkt razem 36 pkt

Do III etapu przeszli uczniowie-

1.Martyna Nachyła 5 b – 41 pkt
2.Michał Fijałkowski 5 a – 39 pkt
3.Wiktoria Korczyk 5 b – 39 pkt

Klasy VI

Max 30 pkt max razem po II etapach 65 pkt

1. Julia Capar 6 b – 33 pkt razem 54 pkt pkt
2. Kacper Smysło 6 b – 28 pkt razem 48 pkt
3. Wiktoria Żalikowska 6 b – 28 pkt razem 43 pkt
4. Szymon Kwiatkowski 6 b – 17 pkt razem 32 pkt
5. Krysia Gręda 6 b – 30 pkt razem 45 pkt

Do III etapu przeszli uczniowie:

1.Julia Capar 6 b – 54 pkt
2.Kacper Smysło 6 b – 48 pkt
3.Krysia Gręda 6 b – 45 pkt

III etap
W dniu 10 maja 2013 odbył się  III etap ligi przyrodniczej dla klas IV – VI. Uczestniczyło w nim 9 osób.

KLASY IV

Max 40 pkt max razem 105 pkt po III etapach

1. Adrian Jackiewicz 4 b – 36 pkt – razem 80 pkt – I MIEJSCE
2.Michał Kolada 4 c – 31 pkt – razem 76 pkt – II MIEJSCE
3. Kacper Marciszonek 4 b – 29 pkt – razem 70 pkt – III MIEJSCE

Przyrodnikiem roku został wśród klas IV – Adrian Jackiewicz kl. 4 b

KLASA V

Max 40 pkt max  razem 105 pkt po III etapach

1. Martyna Nachyła  5 b -34 pkt – razem 75 pkt – I MIEJSCE
2. Michał Fijałkowski 5 a – 29 pkt – razem 68 pkt – II MIEJSCE
3. Wiktoria Korczyk 5 b – 26 pkt – razem 65 pkt – III MIEJSCE

Przyrodnikiem roku wśród klas V została Martyna Nachyła z kl. 5 b

KLASA VI

Max 40 pkt max razem po III etapach 105 pkt

1. Julia Capar 6 b  32 pkt – razem 86 pkt – I MIEJSCE
2. Kacper Smysło 6 b – 31 pkt – razem 79 pkt – II MIEJSCE
3. Gręda Krysia 6 b -29 pkt – razem 74 pkt – III MIEJSCE

Przyrodnikiem roku wśród klas VI została Julia Capar kl. 6 b