Laureaci – Daria Bujmiłło kl. III b, Bartosz Olechnowicz IV a, Kacper Walukiewicz VI b,

ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł w konkursie, pt.”Na tropie piękna”

***

WyróżnienieKacper Kozłowicz z klasy I c oraz Aleksandra Olesiak z klasy I a

w VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świat wierszy Tuwima w oczach dziecka”

***

I miejsce  – drużyna w składzie: Oskar Ostyński, Dominik Majewski, Klaudiusz Romejko, Kacper Nowak, Marcel Jaroć, Hubert Foit

w turnieju Unihokeja o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupsku.

***

LaureatkaEmina Aslan kl. V b

w Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012”

***

III miejsce – Tymoteusz Paliński z klasy IV c oraz Julia Capar i Julia Szymańska z klasy VI b w klasyfikacji grupowej
III miejsce – Tymoteusz Paliński w klasyfikacji indywidualnej

w IX Konkurs Języka Angielskiego

***

I miejsceJulia Jakomowicz kl. VI a
wyróżnienieRobert Kośmider kl. V a

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moja mała Ojczyzna”

***

I miejsce w trójboju Słupskiej Olimpiady Młodzieży w Wędkarstwie w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych przy Stawie Łabędzi – Mateusz Borkowski z kl. VI a, Oskar Strzelczyk z kl. VI b i Dominik Sujka z kl. IV c.

I miejsce –Dominik Sujka z kl IV c
II miejsce – Oskar Strzelczyk
z kl. VI b
 w trójboju Słupskiej Olimpiady Młodzieży w klasyfikacji indywidualnej uczniów szkół podstawowych przy Stawie Łabędzi – 

***

III miejscezespół Sweet Girls w składzie: Małgorzata Batruch i Anna Mróz

w II Międzyszkolnym Dziecięcym Konkursie Piosenki Angielskiej organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8

***

III miejsce – Jessica Wiśniewska kl. I c

w Konkursie Plastycznym „Portret Mamy” organizowanym przez Państwowy Teatr Lalki „Tęcza” w Słupsku.

***

Nagroda ŚredniaMichał Kolada kl. IV c

Wyróżnienie – Bartosz Olechnowicz kl. III a
Wyróżnienie – Michał Fijałkowski kl. V a
Wyróżnienie – Jakub Marciszonek kl. VI a

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2013”

***

I miejsce – Katarzyna Fijałkowska z kl. I c

w III Międzyszkolnym Konkursie dla uczniów klas pierwszych Omnibus – wiem wszystko” organizowanym przez Szkołę Podstawowa nr 10

***

I miejsce Patrycja Kupiec z kl. II c
II miejsce Zuzanna Kucharska z kl. II b
wyróżnienie dla Krystiana Kłosowskiego z kl. II c

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym  „Znamy bohaterów lektur klas drugich” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10.

***

I miejsce w konkursie zorganizowanym przez Państwowy Teatr Lalki „Tęcza” w kategorii: Pisanka (dzieci starsze) w konkursie plastycznym na najpiękniejszą pisankę i palmę wielkanocną – Piotr Dargiel z klasy I c

***

III miejsce w rejonowym etapie XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Wiktoria Klimek, Wojciech Klaman, Marek Rzelek z klasy VI a

***

Nagroda dla Jakuba Adamów z kl. III a w V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Mam talent – niezwykła przygoda”

III miejsce – Magdalena Cymek kl. III a
Wyróżnienie – Aleksandra Kurczyn kl. III a
w V Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Mam talent – Niezwykła przygoda Plastusia”

***

I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku – Wiktor Makijewski z klasy I c

II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku – Aniela Markowska z klasy II c

***

Laureatka w XXIX Międzynarodowym Konkursie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej pod patronatem Wandy Chotomskiej – Kamila Kawałkowska z klasy IV c oraz Julia Jakimowicz z klasy VI a

Wyróżnienie w XXIX Międzynarodowym Konkursie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej pod patronatem Wandy Chotomskiej – Michał Batruch z klasy V a oraz Marcin Jakubowski z klasy V b

***

II miejsce indywidualnie – Michał Fijałkowski kl. V a
III miejsce grupowo – Michał Fijałkowski i Michał Batruch z kl. V a

w X Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno – Informatycznym

***

I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „CHCĘ BYĆ ZDROWY” dla klas II – Anastazja Dreścik, Natalia Pacholska, Kacper Czarniak z klasy II b

***

I miejsce – Tymoteusz Paliński – SP 1 w Słupsku /klasy IV
III miejsce – Kacper Kozłowicz – SP 1 w Słupsku / klasy I
Wyróżnienie – Daria Wosik – SP 1 Słupsk / klasy II
Wyróżnienie – Julia Capar – SP 1 w Słupsku

w XXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „SACRUM W LITERATURZE POLSKIEJ”

***

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzowo – Sportowym Klas Trzecich „Moje miasto-Słupsk” zorganizowanym przez SP 4 w Słupsku zajęła drużyna z klasy III a: Bartek Olechnowicz, Magda Cymek, Wiktor Izychart, Adam Kosna, Maciek Szymański

***

IV miejsce – Bartosz Olechnowicz kl. III a

w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego Klas III.

***

I miejsce – Aleksandra Majek kl. VI a
II miejsce – Aleksandra Kłosowska
kl. V a
III miejsce – Michał Batruch kl.
V a
wyróżnienie – Kamil Przyłucki kl.
IV b

W konkursie plastycznym „Jak choroba alkoholowa osacza człowieka” przeprowadzonym w Stowarzyszeniu „Krokus” Centrum Trzeźwości.

***

II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O SŁUPSKU I REGIONIE organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10, w którym brały udział drużyny szkół podstawowych z terenu miasta i Kobylnicy:

Tymoteusz Paliński, Michał Kolada, Paweł Markowski z kl. IV c

***

Wyróżnienie w II grupie konkursowej eliminacji XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu „przeprowadzonego na szczeblu miasta Słupsk:

Kamila Kawałkowska kl. 4c
Hanna Puchalska
kl. 6b
Jakub Marciszonek
kl. 6a
Agnieszka Ciepłuch
kl. 4c

Marek Rzelek kl. 6a

***

I miejsce w II edycji konkursu plastyczno – literackiego „Na mapie świata jest takie miejsce” zorganizowanego z okazji Roku Jezior Pomorskich przez Park Krajobrazowy Dolina Słupi oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku:

Michał FijałkowskiMichał BatruchWiktor ZagdanRobert KośmiderBohdan Lewczyk kl. Va

***

III miejsce w XII Miejskim Konkursie Recytatorskim „Przez poezję z humorem” –
Katarzyna Fijałkowska kl. I c

I miejsce w XII Miejskim Konkursie Recytatorskim „Przez poezję z humorem” – Daria Wosik kl. II c

Wyróżnienie w XII Miejskim Konkursie Recytatorskim „Przez poezję z humorem” – Oliwia Nazaruk kl. III c

***

Wyróżnienie w VI Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy” kategoria soliści klasy I-III –
Anna Mróz kl. II c

II miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy” kategoria soliści klasy IV-VI –
Martyna Czekalska kl. IV c

***

Wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej – Anna Mróz kl. II c

***

I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Władysława Broniewskiego oraz zdobycie wyróżnienia przyznanego przez Dziecięce Jury – Anna Mróz kl. II c

III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Władysława Broniewskiego – Aleksandra Olesiak kl. I a

***

III miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie „Sienkiewicz nam wzorem” – Tymoteusz Paliński kl. IV c

* * *

Brązowe medale z XLI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU SKŁAD SP1 SŁUPSK:

MATEUSZ, DOMINIK, GRZESIEK, MICHAŁ, HUBERT, KAROL, KUBA, SZYMON, KACPER, MAREK

* * *

III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie dla uczniów klas drugich „Matematyczno – logiczne zmagania drugoklasistów” zajęli: Mateusz Hann – kl. II c i Karol Maciejski – kl. II a

* * *

I miejsce – Julia Kraska z klasy VI b w Miejskim Konkursie Informatycznym (graficznym) na kartkę bożonarodzeniową.

***

II miejsce w miejskim konkursie przyrodniczym „Bez nałogów”. Drużyna w składzie: Julia Capar, Weronika Maciejska, Wiktoria Żalikowska z klasy VI b

* * *

Wyróżnienie – Ola Majek z klasy VI a w kategorii fotograficznej
Wyróżnienie – Wiktoria Klimek z klasy VI a w kategorii plastycznej

W konkursie ekologicznym „Wspólnie dbamy o środowisko” zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku, adresowanym do młodzieży szkolnej w wieku od 10 do 18 lat z terenu miasta Słupska oraz gmin Kobylnica i Słupsk.

* * *

SP 1 znowu Mistrzem Słupska w unihokeju – to już 10 mistrzostwo w ciągu 12 lat.

NIEPOKONANI UNIHOKEIŚCI Z NASZEJ SZKOŁY PONOWNIE UDOWODNILI SWOJĄ DOMINACJĘ W TEJ DYSCYPLINIE, NIE DAJĄC NAJMNIEJSZYCH SZANS ŻADNEJ ZE SZKÓŁ.

NASZE ASY ZAGRAŁY W SKŁADZIE : M.BORKOWSKI, D.SUJKA, M.RZELEK, M.BOROWIEC, K.STACHYRA, H.FOIT, O.OSTYŃSKI, K.NOWAK, SZ.KWIATKOWSKI.

* * *

III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych zajął uczeń klasy VI a – Mateusz Borkowski.

Mateusz wywalczył sobie prawo startu w półfinałach wojewódzkich w biegach indywidualnych . Zawody odbyły się w Parku Kultury i Wypoczynku. Nasza drużyna składała się z 5 biegaczy, którzy uplasowali się już na niższych pozycjach od 20 do 30 –tego miejsca, co po zsumowaniu punktów dało SP 1 i tak wysokie IV miejsce wśród 10 startujących szkół.

Dziewczynki również nieźle wypadły zajmując V miejsce wśród wszystkich szkół.

* * *

III miejsce w zawodach wędkarskich o Złoty Haczyk prezydenta Słupska Młodzi wędkarze z naszej szkoły wystartowali w zawodach spławikowych. Zawody odbyły się na stawku łabędzim przy ul. Orzeszkowej .

Nasza ekipa w składzie – DOMINIK SUJKA I OSKAR STRZELCZYK – dzielnie walczyła do końca .

Oskar Strzelczyk – IV miejsce indywidualnie !!!