XIII Szkolny Konkurs Literacki klas trzecich

Nagrodę główną – złote pióroKatarzyna Fijałkowska z kl. III c
wyróżnienia – Piotr Dargiel z kl. III c i Anna Suśniak z kl. III b

Szkolny konkurs „Bawimy się figurami”

Klasy IV

I miejsce – Marta Biniasz  z Natalią Piekarską kl. IV c
II miejsce – Natalia Pacholska kl. IV c oraz Aniela Markowska z Anastazją Rusinowicz kl. IV c
III miejsce – Małgorzata Batruch z Julią Zdrojewską kl. IV c
wyróżnienie – Maria Zawistowska kl. IV b

Klasa V

I miejsce – Oliwia Klimek z Magdaleną Cymek kl. V a oraz Jakub Czerwiński z Tomaszem Parzychkl. V b
II miejsce – Igor Musznicki z Oliwią Wieliczko kl. V a
III miejsce – Kacper Kaczmarek kl. V b
wyróżnienie – Natalia Zajkowska kl. V c oraz Michał Wolarz kl. V c

Klasa VI

I miejsce – Michał Kolada z Marciem Wilkosz kl. VI c
II miejsce – Paweł Markowski z Kacprem Piaseckim kl. VI c
III miejsce – Aleksandra Krawczyk z Sandrą Jankowską kl. VI b
wyróżnienie – Wiktoria Lizinczyk z Martyną Czekalską kl. VI c

Szkolny Konkurs Matematyczny na Supermatematyka klas I

I miejsce – Oliwia Grzelak kl. I  c
II miejsce – Mateusz Pacholski kl. I c
III miejsce – Kamil Gardecki Kl. I d

Rymowanki o Biblii

I miejsce – Jakub Janikowski kl. VI b
II miejsce – Daniel Maciejski kl. VI b
III miejsce – Aleksandra Olesiak kl. III a
Wyróżnienia – Wojciech Kowalczyk kl. I a, Kinga Mądra kl. III a

Szkolny Konkurs Konstrukcyjny „Ekologiczny pojazd przyszłości”

I miejsce – Aleksandra Olesiak kl. III a, Sandra Jackiewicz kl. III b
II miejsce – Zosia Królikowska kl. III b, Gracjan Błachnio oddział przedszkolny
III miejsce – Alicja Suśniak kl. III b, Mateusz Opolski oddział przedszkolny
Wyróżnienie – Maciej Olechnowicz kl. III b, Tymoteusz Stasiak kl. III b, Weronika Kowalczyk oddział przedszkolny, Wojciech Kowalczyk kl.I a

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas III

I miejsce – Anna Suśniak kl. IIIb
II miejsce – Maciej Olechnowicz kl.IIIb
III miejsce – Michał Stępień kl. IIIc

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III 

I miejsce – Anna Suśniak kl. III b
II miejsce – Wiktor Makijewski kl. III c
III miejsce – Katarzyna Fijałkowska kl. III c

I Szkolny Konkurs Sudoku

I miejsce – Mikołaj Krepicz kl. IV c
II miejsce – Kacper Marciszonek kl. VI b
III miejsce – Michał Kolada kl. VI c, Tymoteusz Paliński kl. VI c, Bartosz Olechnowicz kl. V a, Malwina Słomska kl. VIb
wyróżnienie – Piotr Jarmuł kl. IV c

KonkursOrtograficzny dla klas II

I mistrz ortografii – Agnieszka Matowicz kl. II a
I wicemistrz – Martyna Urbaniak
kl. II b
II wicemistrz – Karolina Marciszonek
kl. II a

Szkolny konkurs „Mistrz klawiatury”.

Klasy IV:
I miejsce – Klaudia Tkaczyk kl. IV b
II miejsce – Amelia Laus kl. IV c
III miejsce – Klaudia Balawelder kl. IV b
Wyróżnienie – Daria Bujmiło kl. IV a

Klasy V:
I miejsce – Oliwia Wieliczko kl. V a
II miejsce – Maciej Szymański kl. V a
III miejsce – Kacper Kaczmarek kl. V b
Wyróżnienie – Michał Wolarz kl. V b

Klasy VI:
I miejsce – Konrad Trąbczyński kl.VI c
II miejsce – Dominik Bernac kl. VI c
III miejsce – Kacper Nowak kl. VI c
Wyróżnienie – Wanesa Kułdo kl. VI a

Szkolny etap Festiwalu Piosenki Dziecięcej dla uczniów z klas I – III

Laureaci – Iza Konopa z kl. I b, Igor Domaros z kl. II a, Wiktor Makijewski z kl. III c.

I Mikołajkowy Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI

Klasy IV
I miejsceKacper Czerniak  kl. IV a
II miejsce Bartosz Pytlewski  kl.IV b

Klasy V
I miejsceBartek Olechnowicz  kl. V a
II miejsceOliwia Nazaruk  kl. V c
III miejsce Julia Kołrzan  kl. V c

Klasy VI
I miejsce Klaudia Bartusik  kl. VI b
II miejsceTymoteusz Paliński  kl. VI c
III miejsceMichał Kolada  kl. VI c

Mistrz szkoły – Klaudia Bartusik kl. VI b
Wicemistrz szkoły – Tymoteusz Paliński kl. VI c

Konkursna wykonanie „Warzywnej kukiełki” dla klas 0 – III

I miejsce  Dawid Kaczmarek kl. III c oraz Weronika Wutke – oddział przedszkolny
II miejsce  Laura Paszkowska kl. I c oraz Gracjan Błachnio – oddział przedszkolny
III miejsce Jonathan Smok kl. II b oraz Marcin Łukomski – oddział przedszkolny
Wyróżnienie Natan Kowalewski  kl. III b, Wojciech Kowalczyk kl. I b, Weronika Kowalczyk – oddział przedszkolny, oraz Sandra Zięba – oddział przedszkolny

Konkursu plastyczny „Idzie jesień …”

I miejsceJulia Kraszewska kl. III a oraz Agnieszka Matowicz kl. II a
II miejsceAlicja Suśniak kl. III b oraz Wiktoria Hinc kl. III a
III miejsce AniaSuśniak kl. III b oraz Kornelia Mielczarek kl. III c