***
 wyróżnienie – Zuzanna Kucharska kl. IV a
w konkursie komiksowym „Jak chronić wodę w przyrodzie przed zanieczyszczeniami”,
organizowanym w 2015 roku przez Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej w ramach projektu aktualizacji planów gospodarowania wodami.
***
III miejsce – zespół „Jedynki” w składzie: Kamila Kawałkowska kl. VIc, Martyna Czekalska kl. VI c, Tymoteusz Paliński kl. VI c, oraz Piotr Krzyżanowski kl. V a
w Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MCK 2015 
***
I miejsce – Leonard Semeniuk kl. I
w V Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Fotogeniczny Słupsk” w kategorii WIDOK Z OKNA.
***
II miejsceKamila Kawałkowska kl. VI c
wyróżnienieStanisław Adamowicz kl. IV c
w III Regionalnym Konkursie Fotograficznym „Piękno przyrody naszego regionu”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Słupsku.
***
wyróżnienie – Paweł Markowski kl. VI c
w Ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska
zorganizowany przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Warszawie.
***
II miejsce – Julia Zdrojewska kl.IV c
II miejsce – Kacper Kaczmarek kl.V b
wyróżnienie – Jakub Adamów kl.V a
 w Ogólnopolskim konkursie historyczno – plastycznym ,,Państwo polskie za czasów Bolesława Chrobrego i Kazimierza Wielkiego w komiksie”.
***
nagroda – Dawid Kaczmarek  kl. III c
wyróżnienie – Julia Witkowska kl. III c
w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „My jesteśmy radością – kolorowy świat bajek”.
***
I miejsce – zespół „Jedynki” w składzie: Martyna Czekalska kl. VI c, Kamila Kawałkowska kl. VI c, Wiktoria Lizinczyk kl. VI c, Tymoteusz Paliński kl. VI c oraz Piotr Krzyżanowski kl. V a  w kategorii zespoły wokalne klas IV – VI
w XII Festiwalu Piosenki Turystycznej „Tramp”,
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Słupsku.
***
I miejsce – Anna Suśniak kl. III b
w XI Międzyszkolnej Olimpiadzie Matematycznej Klas III
zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku.
***
I miejsce – Katarzyna Fijałkowska kl. III c
II miejsce – Anna Suśniak kl. III b.
XV Miejskim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Słupsku.
***
I miejsce w kategorii klas IV – VI – Karolina Moroń kl. V c
 wyróżnienie w kategorii klas IV – VI : Kamila Kawałkowska kl. VI c, Michał Kolada kl. VI c, Paweł Markowski kl. VI c, Marcin Wilkosz kl. VI c, Bartosz Grad kl. IV c
Zielonym Konkursie Języka Angielskiego 2015 „I’m Helping Mother Nature by Reducing My Own Carnbon Footprint”
zorganizowanym w ramach XIII Bałtyckiego Festiwalu Nauki.
***
I miejsce – Tymoteusz Paliński kl. VI c
w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas szóstych słupskich szkół podstawowych
zorganizowany przez Gimnazjum nr 5 w Słupsku.
 ***
wyróżnienie – Maja Jarmuł – Kategoria Żaczek – kl. 2
bardzo dobry –  Anna Suśniak Kategoria Maluch – kl. 3
wyróżnienie – Wiktor Makijewski, Maciej Olechnowicz, Alicja Suśniak, Tymoteusz Stasiak –  Kategoria Maluch – kl. 3
 wyróżnienie – Mateusz Hann – Kategoria Maluch – kl. 4
 wyróżnienie – Bartosz Olechnowicz – Kategoria Beniamin – kl. 5
wyróżnienie – Michał Kolada – Kategoria Beniamin – kl. 6
w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2015″.

***

III miejsce – drużyna w składzie: Martyna Malczewska kl. VI b, Malwina Słomska kl. VI b , Michał Kolada kl. VI c oraz Cezary Płusa kl. VI c
II miejsce (w rozgrywkach indywidualnych) – Michał Kolada kl. VI c
w Etapie Rejonowym XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

***

I miejsce – Nikola Rubinowicz kl. II b, Daria Horodiuk kl. II b, Kinga Smysło kl. II b, Aleksandra Olesiak kl. III a
w III Międzyszkolnym Konkursie Świetlicowym klas I – III pt. „Baśniowy Kogel – Mogel’’
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku.

***

II miejsce – Nikola Rubinowicz i Kinga Smysło kl. II b
Międzyszkolnym Konkursie NT. Promocji Zdrowia pod hasłem „Chcę być zdrowy”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Słupsku.

***

I miejsce – Daria Bartecka kl. VI b
IV miejsce – Magdalena Cymek kl. V a
w XI Konkursie Języka Angielskiego
zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku.

I miejsce – Tymoteusz Paliński kl. VI c
w Słupskim Konkursie Języka Angielskiego,
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Słupsku.

***

wyróżnienie – Zofia Królikowska kl. III b
V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świat podwodny w origami”.

***

III miejsce – Michał Kozłowicz kl. I c w kategorii klas I
II miejsce – Katarzyna Fijałkowska kl. III c w kategorii klas III
II miejsce – Tymoteusz Paliński kl. VI c w kategorii klas VI
XXIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „SACRUM W LITERATURZE POLSKIEJ”,
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku.

***

wyróżnienieKamila Kawałkowska kl. VI c w kategorii poezja kl. V – VI
wyróżnienieKrzysztof Rutkowski kl. VI c w kategorii poezja kl. V-VI
wyróżnienieKamila Kawałkowska kl. VI c w kategorii proza kl. V – VI
XXXI Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej – 2015 r.

***

Laureat – Michał Kolada kl. VI c, Bartosz Olechnowicz kl. V a
Finalista – Kacper Marciszonek kl. VI b
wojewódzkim finale Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.

***

III miejsce – Michał Kolada, Tymoteusz Paliński, Marcin Wilkosz kl.VI c
VIII Miejskim Konkursie Frazeologicznym „Mistrzowie słowa”.

***

indywidualnie – I miejsceBartosz Olechnowicz kl. V a
drużynowo – II miejsce –  Bartosz Olechnowicz kl. V a i Kacper Kaczmarek kl. V b
XII Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno – Informatyczny dla klas V
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku.

***

II miejsce – Piotr Jarmuł i Mikołaj Krepicz kl. IV c
w I Miejskim Konkursie Matematycznym „Mistrz sudoku”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku.

***
III miejsce
 – Julia Zdrojewskakl. IV c

wyróżnienie – Weronika Grzenkowicz kl. I c
w konkursie „Szczęśliwe dzieciństwo bez używek chemicznych widzianych oczyma dziecka”
zorganizowane przez Stowarzyszenie Krokus Centrum Trzeźwości w Słupsku

***

I miejsce oraz Nagroda Wójta Gminy Kobylnica- Julia Zdrojewska kl. IV c
w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu” w kategorii stroik wielkanocny.

***

I miejsce – Michał Kozłowicz kl. I c
II miejsce – Julia Witkowska kl. III c
wyróżnienie – Nikola Rubinowicz kl. II b 
w Miejskim Konkursie Recytatorskim” Przez poezję z humorem”

***

II miejsce w kategorii klas trzecich – Wiktor Makijewski kl. III c
wyróżnienie w kategorii klas pierwszych – Iza Konopa kl. I b
 wyróżnienie w kategorii klas drugich – Igor Domaros kl. II a
Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej
zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku.

***

I miejsce – Tymoteusz Paliński kl.VI c
Konkursie Matematycznym o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 5 Słupsku dla uczniów klas szóstych województwa pomorskiego.

***

II miejsce – Bartosz Olechnowicz kl. V a
Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno – Językowy
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Słupsku.

***

wyróżnienie – Daria Bartusik kl. IV a
 w Drugim Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pierwsza pomoc przedmedyczna”
 zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Słupsku.

***

Tytuł Vicemistrzyń Słupska – drużyna w składzie: Monika Misterewicz, Dominika Mroszczyk, Martyna Doluk, Kinga Tatera, Alicja Dominiak, Julia Kołrzan, Małgorzata Puchalska, Kornelia Wirkus, Oliwia Nazaruk
w Słupskiej Olimpiady Młodzieży w minikoszykówce dziewcząt.

***

Finaliści – Daria Bartecka kl. VI b, Magdalena Cymek kl. V a, Tymoteusz Paliński kl. VI c
Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych.

***

Laureat – Tymoteusz Paliński kl. VI c
Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych.

***

I miejsce – drużyna w składzie: Marcel Jaroć kl. VI c, Kacper Nowak kl. VI c, Paweł Markowski VI c, Kacper Grabarczyk kl. V a, Krzysztof Górski kl. V c, Michał Jawczak kl. IV b, Patryk Błachnio kl. IV a
w turnieju unihokeja o puchar Dyrektora ZSO nr 3.

***

III miejsce – drużyna w składzie: Anna Suśniak z kl. III b, Maciej Olechnowicz z kl. III b, Kacper Kozłowicz z kl. III c, Natan Kowalewski z kl. III b, Adam Łokietek z kl. III b
Międzyszkolnym Turnieju Wiedzowo – Sportowym „Słupsk – moje miasto”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Słupsku.

***

Mistrz Wiedzy Historycznej – Michał Kolada kl. VI c
I miejsce – reprezentacja szkoły w składzie: Michał Kolada kl.VI c,Tymoteusz Paliński kl.VI c, Bartosz Olechnowicz kl.V a
XIII Międzyszkolnym Konkursie Historycznym ,,Poczet królów i książąt polskich” edycja Piastowie.

***

II miejsce – Tymoteusz Paliński kl. VI c
w IV Konkursie Języka Angielskiego „HELLO”.

***
II miejsce – Martyna Czekalska kl. VI c – w kategorii solo klas IV-VI
wyróznienie – Klaudia Bartusik kl. VI b – w kategorii solo klas IV-VI
III miejsce – Klaudia Bartusik kl. VI b, Aleksandra Krawczyk kl. VI b, Martyna Czekalska kl. VI c, Kamila Kawałkowska kl. VI c –  w kategorii zespół klas IV-VI
w II Regionalnym Konkursie Angielskiej Piosenki Walentynkowej w Kępicach.

***

Magdalena Cymek kl. V a, Daria Bartecka kl. VI b oraz Tymoteusz Paliński kl. VI c
zakwalifikowanie do wojewódzkiego etapu Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego.

***

Magdalena Cymek z kl. V a, Daria Bartecka i Bartłomiej Świnder z kl. VI b oraz Tymoteusz Paliński z kl. VI c  zakwalifikowanie do rejonowego etapu Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego.

***

I miejsce – Adrian Jackiewicz kl. VI b
II miejsce – Klaudia Bartusik kl. VI b
III miejsce – Patrycja Mańkowska kl. VI c
w Miejskiej Olimpiadzie Muzycznej.

***

III miejsceKlaudia Bartusik kl. VI b
w Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy”.

***

Wyróżnienie – Nikodem Górecki kl. VI b
w Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej.

***

II miejsce – zespół „Jedynki” w składzie:Aleksandra Krawczyk z kl. VI b oraz Martyna Czekalska, Kamila Kawałkowska i Wiktoria Lizinczyk z kl. VI c
w kategorii zespoły w IX edycji konkursu „Cała Europa Kolęduje”.

***

Uczniowie  zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:
Michał Kolada kl. VI c, Bartosz Olechnowicz kl. V a, Kacper Marciszonek kl. VI b
 „XX edycji Konkursu Historycznego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514.
Od Cedyni do Orszy”
.

***

II miejsce – Anna Suśniak kl. III b
w konkursie plastycznym pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”,
zorganizowanym przez KMP w Słupsku dla uczniów szkół podstawowych miasta Słupsk i powiatu słupskiego.

***

I miejsceKamila Kawałkowska kl. VI c

w konkursie ekologicznym „Wspólnie dbamy o środowisko – edycja 2014” w kategorii fotograficznej, zorganizowanym przez PGK w Słupsku.

***

WyróżnienieKamila Kawałkowska  kl. VI c

w konkursie „Głos Wolności„,
zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku z okazji 25. rocznicy wolnych wyborów do Sejmu i Senatu 4 czerwca 1989 roku.

***

LaureatKacper Kozłowicz kl. III c

w Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014″.

***

III miejsce – drużyna w składzie: Dominik Sujka i Marcel Jaroć z klasy VI c
III miejsce – indywidualnie – Dominik Sujka z klasy VI c
IV miejsce – indywidualnie -Marcel Jaroć z klasy VI c

wędkarskich mistrzostwach szkół podstawowych o „ZŁOTY HACZYK PREZYDENTA”.

***

Wyróżnienie – Kacper Kaczmarek kl. V b

w konkursie plastycznym „Pszczoła żywi, zapyla, leczy”
zorganizowanym przez Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie.