LIGA POLONISTYCZNA:

„W krainie baśni”

I miejsce – Aniela Markowska kl. IV c
II miejsce – Natalia Pacholska kl. IV c i Kacper Czarniak kl. IVa

Analizy wiersza w klasach V

I miejsce – Oliwia Klimek kl. V a, Dominika Witkowska kl. V a
II miejsce – Magda Cymek kl. V a, Bartek Olechnowicz kl. V a
III miejsce – Ola Kurczyn kl. V a

Konkursfrazeologiczny dla klas V

I miejsce – Bartek Olechnowicz kl. V a
II miejsce – Kacper Kaczmarek V b
III miejsce – Karolina Moroń V c, Klaudia Opolska V c, Małgosia Puchalska V c, Kinga Tatera V c

Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Wandy Chotomskiej

Klasy IV

I miejsce – Amelia Markowska kl. IV c
II miejsce – Anna Mróz kl.  IV a
III miejsce – Mateusz Hann kl. IV c

Klasy V

I miejsce – Magdalena Cymek kl. V a i Oliwia Nazaruk kl. V b
II miejsce – Natalia Karwecka kl. V b
III miejsce – Oliwia Klimek kl. V a

Klasy VI

I miejsce – Paweł Markowski kl. VI c
II miejsce – Michał Kolada kl. VI c


LIGA HISTORYCZNA:

I etap

Martyna Malczewska – 20 punktów
Dominika  Witkowska – 20 punktów
Karolina Moroń – 20 punktów
Bartosz  Grad – 20 punktów
Oliwia Klimek-20 punktów
Adrian  Wróblewski – 20 punktów
Michał Kolada – 20 punktów
Michał Wolarz- 20  punktów
Adam Kurczyn – 20 punktów
Julia Zdrojewska – 20  punktów
Stanisław Adamowicz – 20 punktów
Urszula Tracz- 20 punktów
Mateusz Hann- 20 punktów
Aniela Markowska – 20 punktów
Aleksandra Kurczyn- 20 punktów
Marcel Jaroć- 20 punktów
Natalia Pacholska – 20 punktów
Natalia Piekarska -20 punktów
Bartosz Olechnowicz – 20 punktów


 

LIGA MATEMATYCZNA:

Finał ligi matematycznej

Klasa IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 41 pkt

34 pkt – Mateusz Hann kl. IV c
31 pkt – Olgierd Król kl. IV a

Klasa V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 40 pkt

35 pkt – Bartosz Olechnowicz kl. V a
31 pkt – Aleksandra Kurczyn kl. V a
30 pkt – Oliwia Wieliczko kl. V a
29 pkt – Błażej Murawski kl. V a, Dominika Witkowska kl. V a
22 pkt – Kacper Kaczmarek kl. V b
12 pkt – Igor Musznicki kl. V a

Klasa VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 41 pkt

41 pkt – Michał Kolada kl. VI c
34 pkt – Tymoteusz Paliński kl. VI c, Daniel Maciejski kl. VI b
28 pkt – Szczepan Waluś kl. VI b
18 pkt – Maksymilian Kamiński kl. VI b
13 pkt – Marcel Jaroć kl. VI c

V etap –  kwiecień 2015

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

15 pkt – Adam Kurczyn kl. IV c, Mateusz Hann kl. IV c
11 pkt – Mikołaj Krepicz kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

17 pkt – Aleksandra Kurczyn kl. V a, Bartosz Olechnowicz kl. V a, Igor Musznicki kl. V a, Dominika Witkowska kl. V a
16 pkt – Oliwia Wieliczko kl. V a
15 pkt – Kacper Kaczmarek kl. V b
14 pkt – Błażej Murawski kl. V b

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Szczepan Waluś kl. VI b, Marcel Jaroć kl. VI c, Michał Kolada kl. VI c
15 pkt – Marcin Wilkosz kl. V c

VI etap –  marzec 2015

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Mateusz Hann kl. IV c, Anielka Markowska kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 24 pkt

24 pkt -Kacper Kaczmarek kl.V b, Bartosz Olechnowicz kl.V a, Dominika Witkowska kl. V a, Oliwia Wieliczko kl. V a, Błażej Murawski kl. V b
21 pkt – Igor Musznicki kl. V a, Aleksandra Kurczyn kl. V a

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

18 pkt- Michał Kolada kl. VI c, Szczepan Waluś kl. VI b
15 pkt – Marcel Jaroć kl. VI c
9 pkt – Marcin Wilkosz kl. VI c

V etap –  luty 2015

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Mateusz Hann kl. IV c, Anielka Markowska kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Kacper Kaczmarek kl. V b, Bartosz Olechnowicz kl. V a, Oliwia Wieliczko kl. V b
14 pkt – Igor Musznicki kl. V a

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

16,5 pkt – Tymoteusz Paliński kl. VI c
15 pkt – Michał Kolada kl. VI c
14 pkt – Szczepan Waluś kl. VI b
12 pkt – Marcel Jaroć kl. VI c

IV etap –  styczeń 2014

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

18 pkt – Mateusz Hann kl. IV c,  Anielka Markowska kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

17 pkt – Kacper Kaczmarek kl. V b, Aleksandra Tomas kl. V b, Bartosz Olechnowicz kl. V a,  Igor Musznicki kl. Va, Błażej Murawski kl. V b
16 pkt – Oliwia Wieliczko kl. V a,
15 pkt – Aleksandra Kurczyn kl. V a

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Marcel Jaroć kl. VI c, Szczepan Waluś kl. VI b
15 pkt – Michał Kolada kl. VI c

10 pkt – Tymoteusz Paliński kl, VI c

III etap –  grudzień 2014

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Michał Jawczak kl. IV c,  Anielka Markowska kl. IV c
15 pkt – Mateusz Hann kl. IV c,
11 pkt –  Piotr Jarmuł kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 14 pkt

14 pkt – Kacper Kaczmarek kl. V b, Bartosz Olechnowicz kl. V a,  Igor Musznicki kl. Va, Oliwia Wieliczko kl. V a, Aleksandra Kurczyn kl. V a, Błażej Murawski kl. V b, Oliwia Nazaruk kl. V c, D. Witkowska kl. V a
12 pkt – Aleksandra Tomas kl. V b

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 21 pkt

21 pkt – Michał Kolada kl. VI c, Szczepan Waluś kl. VI b
20 pkt – Tymoteusz Paliński kl. VI c

15 pkt – Marcel Jaroć kl. VI c

II etap –  listopad 2014

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 26 pkt

26 pkt – Mateusz Hann kl. IV c, Anielka Markowska kl. IV c
17 pkt – Michał Jawczak kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 15 pkt

15 pkt – Kacper Kaczmarek kl. V b, Bartosz Olechnowicz kl. V a,  Igor Musznicki kl. Va, Oliwia Wieliczko kl. V a, Aleksandra Kurczyn kl. V a, Błażej Murawski kl. V b

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 20 pkt

20 pkt – Michał Kolada kl. VI c, Marcel Jaroć kl. VI c, Tymoteusz Paliński kl. VI c, Szczepan Waluś kl. VI b
15 pkt – Marcin Wilkosz kl. VI c
10 pkt –  Daniel Maciejski kl. VI b

I etap –  październik 2014

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 20 pkt

20 pkt – Mateusz Hann kl. IV c, Kacper Czarniak kl. IV a, Michał Jawczak kl. IV c
19 pkt – Olgierd Król kl. IV a
17 pkt – Mateusz Gorzelak kl. IV c
16 pkt –  Anielka Markowska kl. IV c
 8 pkt – Mikołaj Krepicz kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Kacper Kaczmarek kl. V b, Aleksandra Tomas kl. V b, Bartosz Olechnowicz kl. V a, Dominika Witkowska kl. V a, Karolina Moroń kl. V c, Oliwia Nazaruk kl. V c, Igor Musznicki kl. Va, Oliwia Wieliczko kl. Va
14 pkt – Aleksandra Kurczyn kl. V a

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

17 pkt – Michał Kolada kl. VI c
14,5 pkt – Marcel Jaroć kl. VI c
14 pkt – Krzysztof Rutkowski kl. VI c
13 pkt – Tymoteusz Paliński kl. VI c
12,5 pkt – Szczepan Waluś kl. VI b
10 pkt – Daniel Maciejski kl. VI b


 LIGA ARTYSTYCZNA:

Konkurs plastyczny Święto talentu „Świat jest piękny”

I miejsce – Natalia Karwecka kl. V b oraz Kamila Kawałkowska kl. VI c – 10 pkt
II miejsce – Wiktoria Lizinczyk kl. VI c – 7 pkt
III miejsce – Malwina Słomska kl. VI b oraz Sandra Jankowska kl. VI b – 5 pkt

Szkolny Konkurs „Mistrz klawiatury”

Klasy IV

I miejsce – Klaudia Tkaczyk kl. IV b – 10 pkt
II miejsce – Amelia Laus kl. IV c – 7 pkt
III miejsce – Klaudia Balawelder kl. IV b – 5 pkt
Wyróżnienie – Daria Bujmiło kl. IV a – 3 pkt

Klasy V

I miejsce – Oliwia Wieliczko kl. V a – 10 pkt
II miejsce – Maciej Szymański kl. V a – 7 pkt
III miejsce – Kacper Kaczmarek kl. V b – 5 pkt
Wyróżnienie – Michał Wolarz kl. V b – 3 pkt

Klasy VI

I miejsce – Konrad Trąbczyński kl.VI c – 10 pkt
II miejsce – Dominik Bernac kl. VI c – 7 pkt
III miejsce – Kacper Nowak kl. VI c – 5 pkt
Wyróżnienie – Wanesa Kułdo kl. VI a – 3 pkt

Szkolne eliminacje do Turnieju BRD

Chłopcy:
I miejsce – Michał Kolada kl. VI c oraz Cezary Płusa kl. VI c – 10 pkt
II miejsce – Dominik Sujka kl. VI c – 7 pkt
III miejsce – Paweł Markowski kl. VI c – 5 pkt

Dziewczęta:
I miejsce – Malwina Słomska kl. VI b – 10 pkt
II miejsce – Martyna Malczewska kl. VI b – 7 pkt
III miejsce – Kamila Kawałkowska kl. VI c oraz Aleksandra Krawczyk kl. VI b – 5 pkt

Konkurs „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego każdy od Ciebie wymaga”

I miejsce – Julia Zdrojewska kl. IV c – 7 pkt
II miejsce – Anna Glińska kl. VI b – 5 pkt

Konkurs „Maskotka BRD”

I miejsce – Piotr Jarmuł kl. IV c – 10 pkt

Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły”

I miejsce – Oliwia Nazaruk kl. V c – 10 pkt
II miejsce – Konrad Hubel kl. V b oraz Wiktoria Morawska kl. V c – 7 pkt
III miejsce – Małgorzata Puchalska kl. V c oraz Anna Glińska kl. VI b – 5 pkt

Konkurs „Aniołowie się radują”

I miejsce – Bartosz Olechnowicz kl. V a oraz Adrian Wróblewski kl. V b – 10 pkt
II miejsce – Angelika Strugielska kl. VI a – 7 pkt
III miejsce – Michał Wolarz kl. V b – 5 pkt


 LIGA PRZYRODNICZA:

1 etap – pomoc dydaktyczna, 2 etap-doświadczenie, 3 etap – test przyrodniczy

Klasa V

1. Magdalena Cymek  kl. V a – prezentacja mchy i parotniki – 10 pkt, przewodzenie u roślin – 8 pkt, test – 21 pkt, RAZEM – 39 pkt
2. Bartosz Olechnowicz kl. V a – album o Poznaniu – 10 pkt, wędrówka dźwięku – 8 pkt, test – 21 pkt, RAZEM  39 pkt
3. Igor Musznicki kl. V a – album o Toruniu – 10 pkt, mini wulkan – 10 pkt, test – 20 pkt, RAZEM – 40 pkt
4. Oliwia Klimek kl. V a – album o Warszawie – 10 pkt, osmoza u ziemniaka – 8 pkt, test – 20 pkt, RAZEM 38 pkt
5. Michał Wolarz kl. V a – album o Słupsku – 10 pkt, mini tornado – 10 pkt, test – 19 pkt, RAZEM -39 pkt
6. Jakub Czerwiński kl. Va – album o Słupsku – 10 pkt, woda – 10 pkt, test – 20 pkt, RAZEM – 40 pkt
7. Tomasz Parzych kl. V b – zielnik liści – 10 pkt, właściwości tlenu – 10 pkt, test – 21 pkt, RAZEM – 41 pkt PRZYRODNIK ROKU Z KLAS V
8. Kacper Kaczmarek kl. V b – album nasion – 10 pkt, woda – 10 pkt, test – 20 pkt, RAZEM – 40 pkt
9. Oliwia Nazaruk kl. V c – album o Słupsku 10 pkt,     ——–     0 pkt, RAZEM – 10 pkt

Klasa VI

1. Kzysztof Rutkowski kl. VI c – folder o lasach wilgotnych – 7 pkt, magnesy – 8 pkt, test – 9 pkt, RAZEM – 24 pkt
2. Marcel Jaroć kl. VI c – album o ssakach – 10 pkt, woda – 8 pkt, test – 12 pkt, RAZEM – 30 pkt
3. Paweł Markowski kl. VI c ———— 0 pkt, ciecze – 10 pkt, test 13 pkt, RAZEM – 23 pkt
4. Michał Kolada kl. VI c – prezentacja krajobrazy – 10 pkt, woda – 8 pkt , test – 17 pkt, RAZEM – 35 pkt PRZYRODNIK ROKU Z KLAS VI
5. Marcin Wilkosz kl. VI c – prezentacja tygrysy – 10 pkt, ———     o pkt 
6. Monika Misterewicz kl. VI c – prezentacja ssaki – 10 pkt,     ——————   0 pkt