Szkolny Konkurs SUPERMATEMATYK KLAS I:

I Supermatematyk – Mikołaj Murawski kl. I c
II Supermatematyk – Monika Rychert kl. I a
III Supermatematyk- Sebastian Włodarczyk – Belka kl. I c

Szkolny Konkurs „Maryjne kapliczki”

I miejsce – Martyna Podlipna kl. IV a
II miejsce – Aleksandra Olesiak kl. IV c oraz Weronika Kowalczyk kl. I b
III miejsce – Malwina Borkowska kl. II c oraz Jan Boryła kl. II d
Wyróżnienie: Maksymilian Pyzio kl. IV c, Laura Paszke kl. II c, Joanna Świątek kl. IV c, Piotr Borowiec kl. II c

Szkolny Konkurs Literacki klas trzecich

ZŁOTE PIÓRO – Agnieszka Matowicz kl. III a
wyróżnienie – Martyna Urbaniak kl. III b

Szkolny konkurs „Mistrz klawiatury”

KLASY IV

I miejsce – Wiktor Makijewski kl. IV c
II miejsce – Anna Suśniak kl. IV b
III miejsce – Joanna Świątek kl. IV c

KLASY V

I miejsce – Daria Bujmiło kl. V a
II miejsce – Kornelia Prajwowska kl. V a
III miejsce – Amelia Laus kl. V c

KLASY VI

I miejsce – Oliwia Wieliczko kl. VI a
II miejsce – Adrian Wróblewski kl. VI b
III miejsce – Maksymilian Juras kl. VI a

Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III 

I miejsce – Agnieszka Matowicz kl. III a
II miejsce – Bartek Batruch kl. III b
III miejsce – Maja Jarmuł kl. III b

Szkolny Konkurs dla klas II „ORTOGRAFICZNE POTYCZKI”

Mistrz ortografii – Oliwia Grzelak kl. II c.
I wicemistrz – Aurelia Mintus kl. II b.
II wicemistrz – Dominika Żmuda kl. II a.

III Szkolny Konkurs Konstrukcyjny „Ekologiczny pojazd przyszłości”:

I miejsce – Krzysztof Malczewski kl. II c
II miejsce – Weronika Kowalczyk kl.I b
III miejsce – Michał Kozłowicz kl. II c
Wyróżnienie: Sebastian Włodarczyk – Belka kl.I c, Mateusz Wolarz kl.II c, Wojciech Kowalczyk kl.II a, Gracjan Błachnio kl. I b, Ania Latasiewicz kl. I b, Andrzej Latasiewicz kl.I b

KONKURS MITOLOGICZNY dla klas V
wygrała kl. V c
indywidualnie
I miejsce – Stanisław Adamowicz kl. V c
II miejsce – Mateusz Hann kl. V c
III miejsce – Kacper Czarniak kl. V a

Szkolne eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzna Polszczyzna

I miejsce – Bartosz Olechnowicz kl. VI a
II miejsceMagdalena Cymek kl. VI a i Mateusz Hann kl. V c
III miejsce – Oliwia Wieliczko kl. VI a

Szkolny konkurs konstrukcyjny „Warzywna kukiełka” dla klas I – III

I miejsce – Agnieszka Matowicz kl. III a
II miejsce – Wojciech Kowalczyk kl. II a
III miejsce – Michał Kozłowicz kl. II c
wyróżnienie: Mateusz Wolarz kl. II c oraz Jonathan Smok kl. III b

Szkolny konkurs plastyczno – literacki „Mój Anioł Stóż”

I miejsce – Agnieszka Matowicz kl. III a
II miejsce – Mateusz Pacholski kl. II c
III miejsce – Jakub Piotrowski kl. III a
Wyróżnienie – Nikola Miszałowska kl. II a, Wiktoria Jura kl. III a, Agata Parzych kl. I b, Zuzanna Bryłka kl. II a