LIGA MATEMATYCZNA


Klasa IV

MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Wiktoria Sadowska kl. IV a

Klasa V

MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ Maciej Olechnowicz kl. V a
WICEMISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Anna Suśniak kl. V b, Alicja Suśniak kl. V b, Dawid Kaczmarek kl. V a

Klasa VI

MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ Olgierd Król kl. VI a


 

VII etap – kwiecień 2017

Klasa IV
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Wiktoria Sadowska kl. IV a

Klasa V
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 24 pkt

24 pkt – Alicja Suśniak kl. V b, Anna Suśniak kl. V b, Maciej Olechnowicz kl. V a, Dawid Kaczmarek kl. V a
22 pkt – Laura Diegner kl. V a

Klasa VI
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

18 pkt – Olgierd Król kl. VI a

VI etap – marzec 2017

Klasa IV
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Zuzanna Pytlewska kl. IV b
15 pkt – Wiktoria Sadowska kl. IV a

Klasa V
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

17 pkt – Alicja Suśniak kl. V b, Anna Suśniak kl. V b, Maciej Olechnowicz kl. V a, Dawid Kaczmarek kl. V a
14 pkt – Natan Kowalewski kl. V a

Klasa VI
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

18 pkt – Olgierd Król kl. VI a
16 pkt – Mikołaj Krepicz kl. VI c

V etap – luty 2017

Klasa IV
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 26 pkt

26 pkt – Zuzanna Pytlewska kl. IV b
25 pkt – Wiktoria Sadowska kl. IV a

Klasa V
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 15 pkt

15 pkt – Alicja Suśniak kl. V b, Anna Suśniak kl. V b
14 pkt – Maciej Olechnowicz kl. V a, Dawid Kaczmarek kl. V a
12,5 pkt – Laura Diegner kl. V a
12 pkt – Natan Kowalewski kl. V a

Klasa VI
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 20 pkt

20 pkt – Olgierd Król kl. VI a
19 pkt – Mikołaj Krepicz kl. VI c

IV etap – styczeń 2017

Klasa IV
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

18 pkt – Wiktoria Sadowska kl. IV a, Zuzanna Pytlewska kl. IV b

Klasa V
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

17 pkt – Maciej Olechnowicz kl. V a, Alicja Suśniak kl. V b, Anna Suśniak kl. V b
16 pkt – Dawid Kaczmarek kl. V a
15 pkt – Laura Diegner kl. V a
13 pkt – Natan Kowalewski kl. V a

Klasa VI
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Olgierd Król kl. VI a
13 pkt – Mikołaj Krepicz kl. VI c

III etap – grudzień 2016

Klasa IV
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

15 pkt – Wiktoria Sadowska kl. IV a

Klasa V
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 14 pkt

14 pkt – Laura Diegner kl. V a, Maciej Olechnowicz kl. V a, Natan Kowalewski kl. V a, Dawid Kaczmarek kl. V a,
10 pkt – Aleksandra Olesiak kl. V c

Klasa VI
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 21 pkt

21 pkt – Olgierd Król kl. VI a, Mateusz Hann kl. VI c
16 pkt – Piotr Jarmuł kl. VI c

II etap – listopad 2016

Klasa IV
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

15 pkt – Wiktoria Sadowska kl. IV a
13 pkt –  Zuzanna Pytlewska kl. IV a

Klasa V
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Laura Diegner kl. V a, Dawid Kaczmarek kl. V a, Maciej Olechnowicz kl. V a, Anna Suśniak kl. V b, Alicja Suśniak kl. V b, Wiktor Makijewski kl. V c, Aleksandra Malczewska kl. V a
13 pkt – Aleksandra Olesiak kl. V c
12 pkt – Natan Kowalewski kl. V a, Martyna Podlipna kl. V a

Klasa VI
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

18 pkt – Olgierd Król kl. VI a
16 pkt – Mateusz Hann kl. VI c

I etap – październik 2016

Klasa IV
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 20 pkt

20 pkt – Oskar Duda kl. IV b, Maja Jarmuł kl. IV b
17 pkt – Mateusz Giec kl. IV b, Zuzanna Pytlewska kl. IV b
16 pkt – Wiktoria Sadowska kl. IV a, Bartosz Batruch kl. IV b
11 pkt –  Martyna Fau kl. IV a
6 pkt – Zuzanna Bojko kl. IV b

Klasa V
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Laura Diegner kl. V a, Natan Kowalewski kl. V a, Maciej Olechnowicz kl. V a, Anna Suśniak kl. V b
15 pkt – Dawid Kaczmarek kl. V a

Klasa VI
Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

17 pkt – Olgierd Król kl. VI a, Adam Kurczyn kl. VI c
16 pkt – Mateusz Hann kl. VI c
14 pkt – Piotr Jarmuł kl. VI c


LIGA PRZYRODNICZA

Liga przyrodnicza klas 4-6 -kategoria prezentacja multimedialna o Dniu Ziemi

Olechnowicz Maciej kl. V a -10 pkt – I miejsce
Jarmuł Piotrb kl. VI c – 8 pkt
Krepicz Mikołaj kl. VI c – 7 pkt
Hann Mateusz kl. VI c – 7 pkt
Liga  przyrodnicza klas 4-6 kategoria plakaty o Dniu Ziemi i ekologii
Pacholska Natalia kl. VI c – 10 pkt – I miejsce
Olechnowicz Maciej kl. V a – 8 pkt
Matowicz Wiktoria kl. V c -8 pkt
Zdrojewska Julia kl. VI c – 8 pkt
Batruch Małgorzata kl. VI c – 7 pkt
Olesiak Aleksandra kl. V c – 9 pkt
Gaj Oliwia kl. V a – 8 pkt